Open Procurement Albania

“Blerje kite dhe reagent per laboratorin e NjVKSH”

Autoritet Prokurues Njesia Vendore e Kujdesit Shendetesor Fier
Institucion Kontraktues Njesia Vendore e Kujdesit Shendetesor Fier
Objekti i Tenderit “Blerje kite dhe reagent per laboratorin e NjVKSH”
Nr. Reference REF-93281-04-16-2021
Vlera / Fondi Limit 1 666 667,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Shpallur Procedura
Data e Njoftimit te Tenderit 19-04-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 29-04-2021
Data e mbajtjes se tenderit 29-04-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates Duke filluar nga data e lidhjes se kontrates deri me date 15.12.2021
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime Ligji i zbatueshem : ligji nr.162/2020 date 23.12.2020 “Për Prokurimin Publik” prokurimi eshte miratuar me urdher prokurimi nr.17.prot, date 16.04.2021.
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata te lidhura ne baze te Marreveshjes Kuader Njesia Vendore e Kujdesit Shendetesor Fier REF-93281-04-16-2021
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.