Open Procurement Albania

Blerje Materiale Specifike per Sherbimin e Neurokirurgjise per Vitin 2021-2022

Autoritet Prokurues Qendra Spitalore Universitare "Nënë Tereza"
Institucion Kontraktues Qendra Spitalore Universitare "Nënë Tereza"
Objekti i Tenderit Blerje Materiale Specifike per Sherbimin e Neurokirurgjise per Vitin 2021-2022
Nr. Reference REF-93901-04-23-2021
Vlera / Fondi Limit 128 187 483,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
Data e Njoftimit te Tenderit 26-04-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 20-05-2021
Data e mbajtjes se tenderit 20-05-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 24 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Gjatë afishimit të procedurës, pas ngarkimit të Shtojcës, është konstatuar se përllogaritja e fondit limit për këtë procedurë prokurimi është llogaritur gabim, për këtë arsye nevojitet anulimi i procedurës dhe rishpallja e saj për rillogaritjes së fondit limit sipas dokumentacionit teknik e ligjor.
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata te lidhura ne baze te Marreveshjes Kuader Qendra Spitalore Universitare "Nënë Tereza" REF-93901-04-23-2021
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Anulimi i Tenderit Buletini Nr. 79 datë 24 Maj 2021

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.