Open Procurement Albania

“Materiale per Laboratorin Klinik-Biokimik” në SUOGJ “Koço Gliozheni”

Autoritet Prokurues Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranë
Institucion Kontraktues Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranë
Objekti i Tenderit “Materiale per Laboratorin Klinik-Biokimik” në SUOGJ “Koço Gliozheni”
Nr. Reference REF-93767-04-22-2021
Vlera / Fondi Limit 2 104 172,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 23-04-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 04-05-2021
Data e mbajtjes se tenderit 04-05-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues 4
Operatore Konkurues 1. KRIJON SHPK
2.GAMMA SHPK
3. FEDOS SHPK
4. ALMEDICAL SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • KRIJON SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1 400 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 24-05-2021
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 1 680 000,00
  Data e lidhjes se kontrates 08-06-2021
  Kohezgjatja e kontrates 12 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per KRIJON SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per KRIJON SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per KRIJON SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per KRIJON SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata te lidhura ne baze te Marreveshjes Kuader Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranë REF-93767-04-22-2021
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 95 datë 21 Qershor 2021

  MBESHTETES


  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.