Open Procurement Albania

“Furnizim me materiale per marrjen e mostrave te gjakut dhe atyre biologjike per pacientet qe trajtohen ne SUT”

Autoritet Prokurues Spitali Universitar i Traumës
Institucion Kontraktues Spitali Universitar i Traumës
Objekti i Tenderit “Furnizim me materiale per marrjen e mostrave te gjakut dhe atyre biologjike per pacientet qe trajtohen ne SUT”
Nr. Reference REF-94654-05-05-2021
Vlera / Fondi Limit 5 559 667,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 06-05-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 24-05-2021
Data e mbajtjes se tenderit 24-05-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues 6
Operatore Konkurues 1. "FEDOS ” SHPK
2. "GAMMA” SHPK
3. " KRIJON” SHPK
4. "ALMedical” SHPK
5. "SALTON” SHPK
6. "PEGASUS” SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • FEDOS SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 2 700 000,00
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 12 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa nuk ka pasur ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per FEDOS SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per FEDOS SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per FEDOS SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per FEDOS SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata te lidhura ne baze te Marreveshjes Kuader Spitali Universitar i Traumës REF-94654-05-05-2021
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit Buletini Nr. 92 datë 14 Qershor 2021
  Lidhja e Kontrates

  MBESHTETES


  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.