Open Procurement Albania

Loti nr.2 : Riparim te Pajisjes Grafi-Skopi miodel DUO Diagnost

Autoritet Prokurues Qendra Shëndetësore e Specialiteteve nr.1
Institucion Kontraktues Qendra Shëndetësore e Specialiteteve nr.1
Objekti i Tenderit Loti nr.2 : Riparim te Pajisjes Grafi-Skopi miodel DUO Diagnost
Nr. Reference REF-94461-05-04-2021
Vlera / Fondi Limit 1 120 000,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 05-05-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 17-05-2021
Data e mbajtjes se tenderit 17-05-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues “Health & Light” shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • HEALTH & LIGHT ShPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1 045 000,00
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 1 254 000,00
  Data e lidhjes se kontrates 14-06-2021
  Kohezgjatja e kontrates 5 dite
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa nuk ka pasur ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata te lidhura ne baze te Marreveshjes Kuader Qendra Shëndetësore e Specialiteteve nr.1 REF-94461-05-04-2021
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit Buletini Nr. 88 datë 7 Qershor 2021
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 109 datë 12 Korrik 2021

  MBESHTETES


  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.