Open Procurement Albania

Riparim dhe modernizim i ashensorit te Spitalit Gramsh

Autoritet Prokurues Drejtoria e Shërbimit Spitalor Gramsh
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shërbimit Spitalor Gramsh
Objekti i Tenderit Riparim dhe modernizim i ashensorit te Spitalit Gramsh
Nr. Reference REF-96224-05-24-2021
Vlera / Fondi Limit 997 850,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
Data e Njoftimit te Tenderit 25-05-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 04-06-2021
Data e mbajtjes se tenderit 04-06-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 12 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit nuk eshte dorezuar asnje oferte e pershtateshme
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata te lidhura ne baze te Marreveshjes Kuader Drejtoria e Shërbimit Spitalor Gramsh REF-96224-05-24-2021
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Anulimi i Tenderit Buletini Nr. 99 datë 28 Qershor 2021

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.