Open Procurement Albania

Te dhenat per shoqerite publike qe zoterohen nga bashkite datojne qe prej korrikut 2015. Shoqerite e tjera publike datojne nga prilli 2018

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve te perzgjedhura

Rezultate permbledhese sipas kritereve te perzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave te shpallur Fondi limit per tenderat e shpallur (ne Leke, pa TVSH Nr. i tenderave te shpallur me fitues Fondi limit per tenderat e shpallur me fitues (ne Leke, pa TVSH Vlera totale e shpallur fituese (ne Leke, pa TVSH
5 DENOLT SHPK 6 9,331,438 6 9,331,438 9,236,659

Lista e tenderave

  • < me para
  • 1
  • me pas >
Autoritet Prokurues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Leke Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Sh.A Posta Shqiptare Filiali Kukes Rikonstruksion Zyrat Postare Qender Kukes dhe Qender Has 5,797,438 Njoftuar Fituesi DENOLT SHPK 5,668,502
Sh.A Ujesjelles Kanalizime Diber Ndertim vend roje + dhome klorinimi ne ujesjellesin e Sopanikes Lidhur Kontrata DENOLT SHPK 605,357
Sh.A Ujesjelles Kukes Riparim dhe materiale KUZ, Lagje Gostil 2,500,000 Njoftuar Fituesi DENOLT SHPK 1,979,000.00
SHA Ujësjellës Kanalizime Kukës Riparim difekti , zona industriale 420,000 Lidhur Kontrata DENOLT SHPK 418,800.00
SHA Ujësjellës Kanalizime Kukës Riparim difekti Kolesjan 410,000 Lidhur Kontrata DENOLT SHPK 409,000.00
SHA Ujësjellës Kanalizime Vlorë Blerje tubo korogato per sektorin e kanalizimeve 204,000 Lidhur Kontrata DENOLT SHPK 156,000.00
  • < me para
  • 1
  • me pas >

MBESHTETES

Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

Kontakto ne [email protected]

Te drejtat e Perdorimit

Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data