Open Procurement Albania

Shërbim pastrimi të rrjetit KUSH

Institucioni Prokurues Drejtoria e Pergjithshme e Rrugeve dhe Ndriçimit Publik Tirane
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranë
Objekti i Tenderit Shërbim pastrimi të rrjetit KUSH
Nr. Reference REF-75375-07-18-2023
Vlera / Fondi Limit 1 305 360,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 19-07-2023
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 31-07-2023
Data e mbajtjes se tenderit 31-07-2023
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1. “ONYX” sh.p.k
2. “Pastrime Sivlio” sh.p.k
3. “Bledar Ismaili” p.f
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ONYX SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1 143 300,00
  Data e shpalljes se fituesit 11-09-2023
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 1371960
  Data e lidhjes se kontrates 10-10-2023
  Kohezgjatja e kontrates Nga lidhja e kontratës/ kontratave deri në plotësimin e nevojave të autoritetit kontraktor sipas kërkesës, në bazë të marrëveshjes kuadër.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.

  Eshte skualifikuar operatori ekonomik i meposhtem:
  1. Bledar Ismaili p.f, per arsye:
  -Nuk ka paraqitur asnje dokument
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime Njoftuar lidhja e kontrates ne Buletinin Nr. 87 datë 23 Tetor 2023
  Operatori ekonomik “Bledar Ismaili” p.f, nuk ka paraqitur oferte ekonomike.
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata te lidhura ne baze te Marreveshjes Kuader Qeverisja Vendore Tiranë REF-75375-07-18-2023
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data