Open Procurement Albania

Mirembajtje dhe riparim i automjeteve

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Anullimi i Tenderit dy ose me shume here
 • Anullimi i Tenderit dy ose me shume here

Institucioni Prokurues Shoqëria Rajonale Ujësjellës Kanalizime Sarandë SH.A
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Sarandë
Objekti i Tenderit Mirembajtje dhe riparim i automjeteve
Nr. Reference REF-84289-10-19-2023
Vlera / Fondi Limit 2 777 950,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Rishpallje me Lidhje Kontrate
Data e Njoftimit te Tenderit 20-10-2023
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 31-10-2023
Data e mbajtjes se tenderit 31-10-2023
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1.“KADIU “ sh.a
2. Elton Lilaj
Operator Ekonomik Kontraktues
 • KADIU
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1 752 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 06-11-2023
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 1752000 (njemilion shtateqind e pesedhjete e dymije) leke (cmim per njesi) pa TVSH
  Data e lidhjes se kontrates 20-11-2023
  Kohezgjatja e kontrates Deri me 31.03.2024
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Nuk ka operatore ekonomike te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime Njoftuar lidhja e kontrates ne Buletinin Nr. 96 datë 30 Nëntor 2023
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per KADIU viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per KADIU viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per KADIU viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per KADIU viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata te lidhura ne baze te Marreveshjes Kuader Qeverisja Vendore Sarandë REF-84289-10-19-2023
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Specifikim Teknik
  Preventiv
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data