Open Procurement Albania

Perkthime per nevojat e UKT sh.a

Institucioni Prokurues SH.A Ujesjelles Kanalizime Tirane
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranë
Objekti i Tenderit Perkthime per nevojat e UKT sh.a
Nr. Reference REF-84898-10-23-2023
Vlera / Fondi Limit 1 566 666,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 24-10-2023
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 03-11-2023
Data e mbajtjes se tenderit 03-11-2023
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1. Ekaterina Strati “ PF
2. ALBA GLOBAL GROUP Sh.p.k
Operator Ekonomik Kontraktues
 • “ Ekaterina Strati “ PF
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 990 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 20-11-2023
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 12 muaj nga data e nënshkrimit te marreveshje kuadër.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.

  Eshte skualifikuar operatori ekonomik i meposhtem:
  1. ALBA GLOBAL GROUP Sh.p.k, per arsye:
  -Nuk ploteson piken 2.3 te kapaciteteve teknike
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata te lidhura ne baze te Marreveshjes Kuader Qeverisja Vendore Tiranë REF-84898-10-23-2023
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data