Open Procurement Albania

“Shërbime të Pastrimit”

Institucioni Prokurues Tirana Parking
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranë
Objekti i Tenderit “Shërbime të Pastrimit”
Nr. Reference REF-03853-05-07-2024
Vlera / Fondi Limit 19 905 710,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 08-05-2024
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 28-05-2024
Data e mbajtjes se tenderit 28-05-2024
Nr. i Operatoreve Konkurues 3
Operatore Konkurues 1. “FUSHA” shpk
2. “Pastrime Silvio” shpk
3. “S I L V E R” shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • SILVER SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 15 675 300,00
  Data e shpalljes se fituesit 08-07-2024
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates Duke filluar nga data e lidhjes së kontratës/kontratave deri në përfundimin e tyre, për plotësimin e nevojave të autoritetit kontraktor, sipas marrëveshjes kuadër.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Eshte skualifikuar operatori ekonomik i meposhtem:
  1.“Pastrime Silvio” shpk, per arsye:
  -Ka paraqitur oferten , por nuk reflekton sakte sasiën totale të ditëve të shërbimeve që kërkohet nga autoriteti kontraktor
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata te lidhura ne baze te Marreveshjes Kuader Qeverisja Vendore Tiranë REF-03853-05-07-2024
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"
  Formular i Njoftimit te Fituesit Paraprak

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data