Open Procurement Albania

Shërbim mirëmbajtje për pajisjet e kondicionimit

Institucioni Prokurues Drejtoria e Pergjithshme e Objekteve Publike Tirane
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranë
Objekti i Tenderit Shërbim mirëmbajtje për pajisjet e kondicionimit
Nr. Reference REF-09000-06-11-2024
Vlera / Fondi Limit 23 333 325,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 12-06-2024
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 27-06-2024
Data e mbajtjes se tenderit 27-06-2024
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1. CLIMACASA sh.p.k
2. SULOLLARI-KLIMA sh.p.k
Operator Ekonomik Kontraktues
 • CLIMACASA SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH Shumatore e çmimeve për njësi 613160 leke pa Tvsh
  Data e shpalljes se fituesit 10-07-2024
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 24 (njëzet e katër) muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka operatore ekonomike te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per CLIMACASA SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per CLIMACASA SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per CLIMACASA SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per CLIMACASA SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata te lidhura ne baze te Marreveshjes Kuader Qeverisja Vendore Tiranë REF-09000-06-11-2024
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Lista e Cmimeve
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"
  Formulari i Sherbimeve dhe Grafiku i Ekzekutimeve
  Formular i Njoftimit te Fituesit Paraprak

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data