Open Procurement Albania

Zhvillim rrjeti TM/TU dhe plotësim rrjeti TU me kabllo ABC në kabinat Ksamil, Sarandë

Institucioni Prokurues Drejtoria Rajonale e OSSH Gjirokaster
Autoritet Prokurues Operatori I Sistemit te Shperndarjes (OSSH)
Objekti i Tenderit Zhvillim rrjeti TM/TU dhe plotësim rrjeti TU me kabllo ABC në kabinat Ksamil, Sarandë
Nr. Reference REF-74723-10-09-2020
Vlera / Fondi Limit 38 047 810,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 12-10-2020
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 16-11-2020
Data e mbajtjes se tenderit 16-11-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues 3
Operatore Konkurues Rosi sh.p.k & SENEKA sh.p.k
EN- EL sh.p.k
MANE/S sh.p.k
Operator Ekonomik Kontraktues
 • MANE/S
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 37,835,304
  Data e shpalljes se fituesit 09-12-2020
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 45,402,364
  Data e lidhjes se kontrates 11-01-2021
  Kohezgjatja e kontrates 4 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë Skualifikuar operatorët ekonomik:
  1. EN- EL sh.p.k , për këto arsye:
  - Ky Operator Ekonomik ka paraqitur vetëm formularin e ofertës pa vlerë ekonomike dhe asnjë dokumentacion tjetër ligjor, ekonomik dhe teknik profesional të kërkuar nga Autoriteti Kontraktor në Dokumentat e Tenderit.
  2. Rosi sh.p.k & SENEKA sh.p.k, për këto arsye:
  - Nga ana e BOE pjesëmarrës për këtë procedurë tenderimi u paraqit shkresa me nr.12 prot, datë 23.11.2020, protokolluar pranë OSSH me nr.1168 prot, datë 25.11.2020, në të cilën kërkohej tëheqje nga oferta e paraqitur për procedurën me nr. REF-74723-10-09-2020.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime Buletini i lidhjes se kontrates: Nr.08 - Dt.18-01-2021
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per MANE/S viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per MANE/S viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per MANE/S viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per MANE/S viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data