Open Procurement Albania

Shërbim sigurie i ruajtjes fizike të ndërtesave, aseteve, dhe njerëzve te Drejtorise Rajonale te OSSH sh.a Elbasan & FSHU sh.a Elbasan me roje dhe sisteme alarmi

Institucioni Prokurues Drejtoria Rajonale e OSSH Elbasan
Autoritet Prokurues Operatori I Sistemit te Shperndarjes (OSSH)
Objekti i Tenderit Shërbim sigurie i ruajtjes fizike të ndërtesave, aseteve, dhe njerëzve te Drejtorise Rajonale te OSSH sh.a Elbasan & FSHU sh.a Elbasan me roje dhe sisteme alarmi
Nr. Reference REF-01500-07-22-2021
Vlera / Fondi Limit 73 950 546,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures E hapur, mbi kufirin e lartë monetar
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 23-07-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 23-08-2021
Data e mbajtjes se tenderit 23-08-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1. “Myrto Security” shpk
2. “ UEVI-2015” shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • MYRTO SECURITY
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 62 739 970,00
  Data e shpalljes se fituesit 13-09-2021
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 75287964
  Data e lidhjes se kontrates 24-09-2021
  Kohezgjatja e kontrates 24 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa nuk ka pasur ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime Buletini I lidhjes se kontrates: Nr. 146 datë 04 tetor 2021
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per MYRTO SECURITY viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per MYRTO SECURITY viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per MYRTO SECURITY viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per MYRTO SECURITY viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data