Open Procurement Albania

Shoqerimi i vlerave monetare per FSHU-sha, Rajoni Elbasan per nje periudhe 2 vjecare

Institucioni Prokurues Drejtoria Rajonale e OSSH Elbasan
Autoritet Prokurues Operatori I Sistemit te Shperndarjes (OSSH)
Objekti i Tenderit Shoqerimi i vlerave monetare per FSHU-sha, Rajoni Elbasan per nje periudhe 2 vjecare
Nr. Reference REF-08881-10-20-2021
Vlera / Fondi Limit 15 226 224,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 21-10-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 05-11-2021
Data e mbajtjes se tenderit 05-11-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues 3
Operatore Konkurues 1. “Myrto Security” shpk
2. “ NAZERI-2000” shpk
3. “ MADRIT” shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • MYRTO SECURITY
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 15 049 607,00
  Data e shpalljes se fituesit 18-11-2021
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 24 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë Skualifikuar operatorët ekonomik:
  1. “ NAZERI-2000” shpk, për këto arsye:
  - Nuk ka paraqitur sigurimin e ofertes ne kundershtim me piken 1/b te “Kritereve te Veçanta per Kualifikim
  - Nuk ka paraqitur çertifikata për punonjës shërbimi në fushën e veprimtarisë së shërbimit për ruajtjen dhe sigurimin fizik të objekteve dhe pronave, nenkategoria I.3.B, per te pakten 10 punonjes sherbimi te leshuara nga Drejtoria Vendore e Policise Elbasan, ne kundershtim me piken 2.1/d te “Kritereve te Veçanta per Kualifikim”.
  2. “MADRIT”, për këto arsye:
  - Nuk ka paraqitur oferte.
  - Nuk ka paraqitur asnje dokument administrativo-ligjor-kualifikues.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per MYRTO SECURITY viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per MYRTO SECURITY viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per MYRTO SECURITY viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per MYRTO SECURITY viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data