Open Procurement Albania

"Shoqerimi i vlerave monetare per Rajonin Durrea per nje periudhe 2 vjecare."

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Mungese konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me nje konkurrent te vetem. Ligji shqiptar i lejon keto lloj procedurash. Shpesh keto procedura me shume se mungese konkurrence ne treg shfaqin opsione te formulimit te kritereve dhe afateve per dorezim dokument ne favor te nje kompanie te paramenduar klienteliste. Keto tendera meritojne te konsiderohen te ekspozuara dhe me risk

Institucioni Prokurues Drejtoria Rajonale e OSSH Durres
Autoritet Prokurues Operatori I Sistemit te Shperndarjes (OSSH)
Objekti i Tenderit "Shoqerimi i vlerave monetare per Rajonin Durrea per nje periudhe 2 vjecare."
Nr. Reference REF-12118-11-18-2021
Vlera / Fondi Limit 20 468 836,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 19-11-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 06-12-2021
Data e mbajtjes se tenderit 06-12-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues 1
Operatore Konkurues 1. "Nazeri-2000"sh.p.k
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Nazeri 2000 SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 20 447 606,00
  Data e shpalljes se fituesit 13-12-2021
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 24537127
  Data e lidhjes se kontrates 07-01-2022
  Kohezgjatja e kontrates 24 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa nuk ka pasur ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime Buletini I lidhjes se kontrates: Nr. 4 datë 17 janar 2022
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Nazeri 2000 SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Nazeri 2000 SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Nazeri 2000 SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Nazeri 2000 SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data