Open Procurement Albania

Ruajtja dhe Siguria Fizike në roje private dhe shoqërimi i vlerave monetare për UKT sh.a”

Institucioni Prokurues SH.A Ujesjelles Kanalizime Tirane
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranë
Objekti i Tenderit Ruajtja dhe Siguria Fizike në roje private dhe shoqërimi i vlerave monetare për UKT sh.a”
Nr. Reference REF-30669-05-24-2022
Vlera / Fondi Limit 49 554 294,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures E hapur, mbi kufirin e lartë monetar
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 26-05-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 27-06-2022
Data e mbajtjes se tenderit 27-06-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1. ” OKTAPUS sh.p.k
2. BREÇANI –R.O.S.P sh.p.k
Operator Ekonomik Kontraktues
 • BREÇANI –R.O.S.P sh.p.k
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 49 189 509,00
  Data e shpalljes se fituesit 01-08-2022
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 12 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë skualifikuar operatorët ekonomik:
  1. ” OKTAPUS sh.p.k, për këto arsye:
  - nuk ka arritur të përmbush kriteret e përgjithshme dhe të vecanta të kualifikimit siç janë kërkuar në dokumentat Standarte të Tenderit për këtë procedurë prokurimi, çka bie në kundërshtim me kushtet e veçanta të kualifikimit.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata te lidhura ne baze te Marreveshjes Kuader Qeverisja Vendore Tiranë REF-30669-05-24-2022
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data