Open Procurement Albania

Zgjerimi i kapaciteteve transportuese në pajisjet MPLS (Dizenjimi upgrade dhe konfigurimi i rrjetit)

Institucioni Prokurues Operatori i Sistemit te Transmetimit OST
Autoritet Prokurues Operatori i Sistemit te Transmetimit OST
Objekti i Tenderit Zgjerimi i kapaciteteve transportuese në pajisjet MPLS (Dizenjimi upgrade dhe konfigurimi i rrjetit)
Nr. Reference REF-51069-11-23-2022
Vlera / Fondi Limit 21 800 000,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 24-11-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 09-12-2022
Data e mbajtjes se tenderit 09-12-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues 3
Operatore Konkurues 1.“C.C.S.” sh.p.k
2.“InfoSoft Systems” sh.p.k
3.“iCom” sh.p.k
Operator Ekonomik Kontraktues
 • C.C.S. SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 20 692 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 19-12-2022
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 24830400
  Data e lidhjes se kontrates 05-01-2023
  Kohezgjatja e kontrates 16 (gjashtembedhjete) muaj nga hyrja në fuqi e kontratës.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Eshte skualifikuar operatori ekonomik i meposhtem:
  -“iCom” sh.p.k , per arsye:
  • Nuk ka paraqitur asnjë dokument të kërkuar në DST, përfshirë ofertën ekonomike.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime Buletini i Lidhjes se Kontrates: Buletini Nr. 4 datë 16 Janar 2023
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per C.C.S. SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per C.C.S. SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per C.C.S. SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per C.C.S. SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Procesverbal" Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim "

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data