Open Procurement Albania

Blerje komplet bluze dhe pantallona kunder shiut

Institucioni Prokurues ECO Tirana
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranë
Objekti i Tenderit Blerje komplet bluze dhe pantallona kunder shiut
Nr. Reference REF-71898-03-15-2017
Vlera / Fondi Limit 550 000,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Blerje me Vlerë të Vogël
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 15-03-2017
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 16-03-2017
Data e mbajtjes se tenderit 16-03-2017
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues SAFETY CONSTRUCTION ALBANIA (SCA)
Operator Ekonomik Kontraktues
 • SAFETY CONSTRUCTION ALBANIA (SCA)
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 448 750,00
  Data e shpalljes se fituesit 20-03-2017
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SAFETY CONSTRUCTION ALBANIA (SCA) viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SAFETY CONSTRUCTION ALBANIA (SCA) viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SAFETY CONSTRUCTION ALBANIA (SCA) viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SAFETY CONSTRUCTION ALBANIA (SCA) viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data