Open Procurement Albania

Riparime e mirembajtje mjete transporti

Institucioni Prokurues Ndermarrja e Sherbimeve Publike Korce
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Korçë
Objekti i Tenderit Riparime e mirembajtje mjete transporti
Nr. Reference REF-64359-03-30-2023
Vlera / Fondi Limit 2 915 000,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 31-03-2023
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 11-04-2023
Data e mbajtjes se tenderit 11-04-2023
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1. Besnik Meçi p.f
2. MEHMET SHEME & NIKOLLA SHEME p.f
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Besnik Meçi
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 2 399 800,00
  Data e shpalljes se fituesit 26-04-2023
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 12(dymbëdhjetë) muaj nga data e lidhjes së marrëveshjes kuadër.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.

  Eshte skualifikuar operatori ekonomike i meposhtem:
  1. MEHMET SHEME NIKOLLA SHEME, per arsye:
  -Nuk ka plotesuar Shtojcen 2 sipas formatit te kerkuar ne DST
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Besnik Meçi viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Besnik Meçi viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Besnik Meçi viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Besnik Meçi viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata te lidhura ne baze te Marreveshjes Kuader Qeverisja Vendore Korçë REF-64359-03-30-2023
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data