Open Procurement Albania

Cloud Mail Server

Institucioni Prokurues Autoriteti Portual Durres
Autoritet Prokurues Autoriteti Portual Durrës
Objekti i Tenderit Cloud Mail Server
Nr. Reference REF-69684-05-18-2023
Vlera / Fondi Limit 5 000 000,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 19-05-2023
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 31-05-2023
Data e mbajtjes se tenderit 31-05-2023
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1. “C.C.S.” sh.p.k
2. “Infosoft Systems” sh.p.k
Operator Ekonomik Kontraktues
 • C.C.S. SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 4 711 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 19-06-2023
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 5653200
  Data e lidhjes se kontrates 19-07-2023
  Kohezgjatja e kontrates 30 (tridhjetë) ditë
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa
  Nuk ka operatore ekonomike te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime Njoftuar lidhja e kontrates ne Buletinin Nr. 64 datë 24 Korrik 2023
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per C.C.S. SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per C.C.S. SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per C.C.S. SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per C.C.S. SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Procesverbal" Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim "
  Termat e References
  Kritere te Vecanta per Kualifikim
  Lista dhe Sasia

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data