Open Procurement Albania

Mirëmbajtje e thellë e hidroizolimit të taracave në objektet arsimore dhe godinat publike

Institucioni Prokurues Drejtoria e Pergjithshme e Objekteve Publike Tirane
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranë
Objekti i Tenderit Mirëmbajtje e thellë e hidroizolimit të taracave në objektet arsimore dhe godinat publike
Nr. Reference REF-76641-08-02-2023
Vlera / Fondi Limit 6 912 948,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 03-08-2023
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 14-08-2023
Data e mbajtjes se tenderit 14-08-2023
Nr. i Operatoreve Konkurues 6
Operatore Konkurues 1. ASI-2A CO shpk
2. NIKA shpk
3. PASTRIME SILVIO shpk
4. VAGALAT shpk
5. INA shpk
6. RSM COMPANY shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • “RSM Company”
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 4 958 499,00
  Data e shpalljes se fituesit 14-09-2023
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 5950198
  Data e lidhjes se kontrates 02-10-2023
  Kohezgjatja e kontrates 30(tridhjetë) ditë
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Nuk ka operatore ekonomike te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime Njoftuar lidhja e kontrates ne Buletini Nr. 84 datë 9 Tetor 2023
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Specifikim Teknik
  Preventiv
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"
  Relacion Arkitektonik
  Grafiku i Punimeve

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data