Open Procurement Albania

Blerje kancelari për nevoja të Shoqërisë

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranë
Institucioni Prokurues SH.A Ujesjelles Kanalizime Tirane
Objekti i Tenderit Blerje kancelari për nevoja të Shoqërisë
Nr. Reference REF-92496-12-29-2023
Vlera / Fondi Limit 1 814 735,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 03-01-2024
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 16-01-2024
Data e mbajtjes se tenderit 16-01-2024
Nr. i Operatoreve Konkurues 3
Operatore Konkurues Ne kete procedure kane marre pjese operatoret ekonomike e meposhtem:
1. LIBRARI DYRRAHU SH.P.K
2. MARKETING & DISTRIBUTION SH.P.K
3. Infosoft Office SH.P.K

Jane identifikuar si fitues (paraprak) operatoret ekonomike te meposhtem:
1. LIBRARI DYRRAHU SH.P.K, me vlere 1.343,000 leke pa tvsh.
2. MARKETING & DISTRIBUTION SH.P.K, me vlere 1.782.394 leke pa tvsh.
3. Infosoft Office SH.P.K, me vlere 1.797.269 leke pa tvsh.
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit 20-02-2024
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 12 muaj nga data e nënshkrimit të marrëveshjes kuadër.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Nuk ka operatore ekonomike te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"
  Formular i Njoftimit te Fituesit Paraprak
  Formular i Njoftimit te Fituesit Pas Afatit te Ankimimit

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data