Open Procurement Albania

Blerje mjeti tip kamioncine vetshkarkuese»

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Berat
Institucioni Prokurues Qendra Ekonomike e Arsimit Bashkia Berat
Objekti i Tenderit Blerje mjeti tip kamioncine vetshkarkuese»
Nr. Reference REF-99700-03-29-2024
Vlera / Fondi Limit 2 070 555,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
Data e Njoftimit te Tenderit 02-04-2024
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 12-04-2024
Data e mbajtjes se tenderit 12-04-2024
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 20 dite
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Anullohet per arsye se ne zyren e thesarit ne buxhetin e vitit 2024 zeri per objektin e prokurimit nuk eshte pajisur me kodin specifik te produktit per blerjen e mjetit.
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Anulimi i Tenderit Buletini Nr. 18 datë 8 Prill 2024
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data