Open Procurement Albania

Graphical display of results by local government entities

Summary results

Seller authority no. Economic operator no. No. of announced auctions Total initial value of auctions (in ALL, without VAT) No. of auctions declared with winner Total initial value of auctions declared by winner (in ALL, without VAT) Awarded total value (in ALL, without VAT)
51 109 506 204,820,379 228 98,928,676 97,579,641

Auctions list

Auction Object Initial value ALL Seller authority Auction Status
Loti VI, Nxjerrje rrėnje shqope, ekonomia pyjore: Vig nė sasi prej 447 kv 44,700 Local Unit Vau i Dejės Ankand i shpallur
Grumbullim Boēe Pishe, Loti VII, ekonomia Pyjore: Gjadėr Mnele nė sasi prej 4173 kv 834,600 Local Unit Vau i Dejės Ankand i shpallur
Grumbullim Boēe Pishe, Loti VIII, Ekonomia Pyjore: Gomsiqe 490 kv 98,000 Local Unit Vau i Dejės Ankand i shpallur
Grumbullim Boēe Pishe, Loti IX: ekonomia Poyjore: Dajē Velipoje 64 kv. 12,800 Local Unit Vau i Dejės Ankand i shpallur
Vjelje dhe grumbullim i boēeve tė pishės sė butė 108,200 Local Unit Mallakastėr Njoftuar fituesi
Vjelje e degėzave tė xinės nė fondin pyjor Povėl dhe Rromės 41,400 Local Unit Mallakastėr Njoftuar fituesi
Vjelje dhe grumbullim e degezave te dafines 63,000 Local Unit Mallakastėr Njoftuar fituesi
Shitje hekur skrap i pėrftuar nga nxjerrja jashtė pėrdorimit tė mjeteve tė transportit dhe nga inventari i imėt e ekonomik 687,300 Local Unit Durrės Lidhur kontrata
Loti i parė: Sasia e bimėve medicinale, tanifere dhe eterovajore : Sherebelė. 118,500 Local Unit Skrapar Ankand i shpallur
Loti i dytė: Sasia e bimėve medicinale, tanifere dhe eterovajore : Aguliēe Lule. 38,250 Local Unit Skrapar Ankand i shpallur
Loti i tretė: Sasia e bimėve medicinale, tanifere dhe eterovajore: Molle e eger. 75,000 Local Unit Skrapar Ankand i shpallur
Vjelja dhe grumbullimi i bimėve mjeksore, tanifere e eterovajore dhe prodhimet e dyta pyjore qe ndodhen nė ekonomitė pyjore: Loti 1 - Klenjė 2, Prodan 102,930 Local Unit Librazhd Ankand i shpallur
Vjelja dhe grumbullimi i bimėve mjeksore, tanifere e eterovajore dhe prodhimet e dyta pyjore qe ndodhen nė ekonomitė pyjore: Loti 2 - Dardhė-Xhyrė, Vehēan, Librazhd, Polis E.K Mal Plak 125,650 Local Unit Librazhd Ankand i shpallur
Vjelja dhe grumbullimi i bimėve mjeksore,tanifere e eterovajore dhe prodhimet e dyta pyjore qe ndodhen nė ekonomitė pyjore: Loti 3 - Polis 20,000 Local Unit Librazhd Ankand i shpallur
Loti I Dyte - Ekonomia pyjore: Stravaj; Luleshtrydhe (Gjethe) 3 Kv, Mjeder (Gjethe) 60 Kv, Hither (Gjethe) 14 Kv, Lajthi (Gjethe) 4 Kv, Dellinje e Zeze (Kokerr, Frut) 5 Kv, Trendafil i Eger (Kokerr, Frut) 10 Kv. 19,650 Local Unit Prrenjas Lidhur kontrata
Loti I Gjashte - Ekonomia pyjore: Dardhe-Xhyre; Dellinje e Zeze (Kokerr, Frut) 10 Kv, Mjeder (Gjethe)13 Kv, Hither (Gjethe) 18 Kv. 9,650 Local Unit Prrenjas Lidhur kontrata
Loti i Tete - Ekonomia pyjore: Dardhe Xhyre, Mbeturina Pylli (Lloi Ah) 1910 m3, Mbeturina Pylli (Lloi Ah) 530 m3, Stravaj. 97,600 Local Unit Prrenjas Lidhur kontrata
Loti I Nente: Dardhe Xhyre - Humus Pylli 320 m3, Stravaj - Humus Pylli 480 m3. 48,000 Local Unit Prrenjas Lidhur kontrata
Hekur per Skrap 72,750 Local Unit Krujė Ankand i rishpallur
Shitja e disa materjaleve pėr skrap 837,410 Local Unit Tiranė Lidhur kontrata

Privacy Policy

Except when otherwise defined, all data & information offered in Open Procurement Albania is available under the licenses: This material is Open Data