Open Procurement Albania
  • < previous
  • 1
  • next >

List of Concessions

Partner / Concesionary Object Concession's Announcement Date Cost of Concession Successful Bidder /Supplier / Provider
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Ofrim i setit tė personalizuar tė instrumenteve kirurgjikale, furnizim me material mjekėsor steril njėpėrdorimėsh nė sallat kirurgjikale 16-02-2015 9657000000 SaniService
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Dhėnia me Koncesion/Partneritet Publik Privat tė paketės sė shėrbimit tė kontrollit mjekėsor bazė pėr grupmoshat 40-65 vjec 25-02-2014 13833000000 3P Life Logistic
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Zbatimi i kontratės sė Koncesionit/Partneritetit Publik Privat "Pėr shėrbimin e Hemodializės pranė spitaleve rajonale nė Shkodėr, Lezhė, Korēė, Vlorė dhe Elbasan". Shoqėria e zhvillon akivitetin nė pėrputhje me legjislacionin shqiptar nė fuqi dhe me statutin e saj, nė territorin e Republikės sė Shqipėrisė 25-05-2016 8622931792 DiaVita
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Financimi, projektimi, rinovimi, pajisja, riorganizimi dhe funksionimi i Koncesionit/Partneritetit Publik Privat pėr ofrimin e shėrbimit laboratorik tė spitaleve universitare, rajonale, dhe atyre bashkiake tė Sarandės e Lushnjės. 22-12-2016 13005966000Labopharma Sh.p.k & Exalab France & AB Laboratory Solutions B.V
  • < previous
  • 1
  • next >