Open Procurement Albania

Number of Results 4029

Red flagging of a procurement procedure indicates a potential exposure or risk for unlawful or unethical business conduct, mainly as regards non-compliance with anti-corruption laws. The rating for these categories will be done automatically, with predefined analytical filters.

Tenders with redflags

Title Procuring Authority / Buyer Estimated / Ceiling Value ALL without VAT Annoucement Date
Blerje e kiteve dhe materialeve tė konsumit pėr Depistimin e HPV-sė Instituti i Shėndetit Publik Tiranė 26 663 857.00 25-10-2018
Blerje vaksina tė rralla pėr udhėtaret LOT I : Blerje Anti-rabies, imunoglobulinė Instituti i Shėndetit Publik Tiranė 729 855.00 20-11-2018
Rikonstruksion Spitalit Rajonal Kukes”-faza I (blloku operator dhe urgjenca , maternitetit , administrata) Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės 163 832 500.00 27-07-2018
Blerje Kite Hormonal Qendra Shėndetėsore e Specialiteteve Paskuqan, Tiranė 384 558.00 07-11-2018
Blerje pulla kontrolli me elementė sigurie pėr barna dhe aksesore pėr shtypjen e tyre Agjencia Kombėtare e Barnave dhe Pajisjeve Mjekėsore (AKBPM) 16 915 000.00 07-03-2018
Blerje Ultrasound system 4D (Aparat Ekografike 4D) Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė 4 333 333.00 16-10-2018
Furnizim Vendosje pajisje mjekesore per spitalin Lezhe Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė 2 500 000.00 16-10-2018
Loti 2 – Asgjesimi i barnave tė skaduara. Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė 112 000.00
Loti 1 Materiale mjekesore per ndėrhyrjen e Kataraktit Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 37 640 000.00 22-05-2018
Loti II: "Shėrbim pastrimi pėr Spitalin Universitar te Traumės”. Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara 86 582 118.00 19-04-2018
Blerje materiale te buta per nevoja te Drejtorise se Spitalit Rajonal Diber per vitin 2018 Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr 1 000 000.00 24-10-2018
Blerje materiale elektrike dhe hidraulike per nevoja te Drejtorise se Spitalit Rajonal Diber per vitin 2018 Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr 1 000 000.00 24-10-2018
Loti 2: Blerje Pajisje Mjeksore per Okulistiken Poliklinika e Specialiteteve Nr.3 Tiranė 975 000.00 04-10-2018
Organizimi i ceremonisė sė diplomimmit pėr studentėt e Universitetit tė Mjekėsisė, Tiranė Universiteti i Mjekėsisė Tiranė 2 893 000.00 22-10-2018
Loti:3 Riparim dhe furnizim vendosje tė pjesėve tė kėmbimit pėr pajisjen mjekėsore Eko prodhuesi Medison ose ekuivalent nė Spitalin Bashkiak tė Pėrmetit Qendra Kombėtare e Teknikės Bio-Mjekėsore 550 000.00 17-10-2018
Blerje e Sherbimit te Ruajtjes me Roje Private Marreveshje Kuader - me nje operator ekonomik ku te gjitha kushtet jane te percaktuara - me afat 12 muaj Spitali Rajonal Durrės 13 683 216.00 26-06-2018
Blerje materiale mjekėsore specifike tė ORL /Materiale specifike pėr procedurėn e Implantit Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 4 411 800.00 10-10-2018
Loti 2: Riparim dhe furnizim vendosje tė pjesėve tė kėmbimit pėr pajisjen mjekėsore grafi (X RAY) prodhuesi CONTROL X ose ekuivalent nė spitalin bashkiak tė Bulqizės Qendra Kombėtare e Teknikės Bio-Mjekėsore 1 600 000.00 17-10-2018
Loti 1: Riparim dhe furnizim vendosje tė pjesėve tė kėmbimit pėr pajisjen mjekėsore Grafi/Skopi prodhuesi Philips ose ekuivalent nė spitalin bashkiak tė Pukės. Qendra Kombėtare e Teknikės Bio-Mjekėsore 2 900 000.00 17-10-2018
RIKONSTRUKSION I GODINES SE PEDIATRISE PER SPITALIN RAJONAL DURRES Spitali Rajonal Durrės 218 082 113.00 04-06-2018
Loti 2 (ish Loti 4) Materiale Mjekesore kompatibėl pėr NOVA gas analyzer Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 2 634 000.00 10-10-2018
Sherbim me roje private Drejtoria e Shėndetit Publik Dibėr 2 920 000.00 02-05-2018
Loti 1 (ish - Loti 3) Materiale Mjekesore pediatrike dhe terapia intensive Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 2 581 500.00 10-10-2018
Blerje materiale mjekimi pėr shėrbimin e Hemodinamikės Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė 7 505 850.00 17-10-2018
Blerje artikuj tonera pėr printera dhe fotokopje pėr vitin 2018 Fondi i Sigurimit tė Detyrueshėm tė Kujdesit Shėndetėsor 14 116 839.00 02-07-2018
Sigurimi i Prones per SUT Spitali Universitar i Traumės 1 200 000.00 16-10-2018
Rikonstruksioni i rrjetit te oksigjenit ne patologji Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier 1 623 000.00 10-10-2018
Sherbim Kateringu. Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat 1 170 796.00
SHĖRBIMIN PRIVAT TĖ SIGURISĖ FIZIKE TE DSHS-KURBIN Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kurbin 2 915 919.00 20-06-2018
Blerje Materiale Respiratori dhe Monitori pėr Reanimacionin nė SUT pėr njė periudhė 12 mujore Spitali Universitar i Traumės 117 607.00 25-09-2018
Pjese kembimi (FV) per : Autoanalizator, Biokimik,Fotometer Biokimik,ECG Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat 497 000.00 12-10-2018
Mirembajtje Aparatit RoGrafi-Skopise model Essenta-RC Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat 1 204 333.00 12-10-2018
Rikonstruksion dhe shtesė nė godinėn e AKBPM-sė Agjencia Kombėtare e Barnave dhe Pajisjeve Mjekėsore (AKBPM) 144 408 163.00 02-05-2018
Reagentė pėr Farmaci Universiteti i Mjekėsisė Tiranė 1 465 789.00 02-07-2018
Shėrbimi i Ruajtjes dhe Sigurisė Fizike tė objekteve dhe godinave tė Drejtorisė sė Shėrbimit Spitalor Kukės Marreveshje Kuader - me nje operator ekonomik ku te gjitha kushtet jane te percaktuara - me afat 12 muaj Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės 7 596 269.00 15-02-2018
Furnizim vendosje pajisje mjekėsore dhe mobilimi pėr qendra shėndetėsore. Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 53 812 590.00 22-08-2018
Blerje paisje mjekesore Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė 3 432 700.00 07-09-2018
Shėrbim i lyerjeve dhe mirėmbajtje pėr Spitalin Rajonal Berat Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara 2 266 666.00 03-08-2018
Sherbimi me roje private SH.P.S.F. Marreveshje Kuader - me nje operator ekonomik ku te gjitha kushtet jane te percaktuara - me afat 12 muaj Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė 8 163 449.00 09-08-2018
Loti 7 Sistemi muskolo-skeletik Dantrolene 20mg Flakon/ Ampule Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan 316 193.00 19-09-2018
Loti 2 Mbetje te rrezikshme spitalore qe perfshin kodin 180102 mbetje humane etj. Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat 210 000.00 20-09-2018
Shėrbimi Privat i Sigurisė Fizike tė Objekteve dhe Godinave, Sipėrfaqeve tė Gjelbėrta dhe Bimėsisė, tė QSUT Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 69 005 544.00 11-01-2018
Loti 3 - Biventricular Pacemaker (CRT-P) Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 8 313 500.00 25-07-2018
Loti 10 Gjaku dhe organet formuese tė gjakut C1 Esterase Inhibitor (Human) / Conestat Alfa 500 UI / 2100 UI Flakon / Ampule. Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 687 516.00 12-09-2018
Shėrbimi i gatimit dhe shpėrndarjes se ushqimit (Katering) pėr Spitalin Universitar tė Traumės Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara 134 814 264.00 19-02-2018
F.V pajisje hotelerike spitalore per Polikliniken e Specialiteteve. Spitali Rajonal Vlorė 3 431 507.00 06-09-2018
Pėr Shėrbimin Gatim dhe Shpėrndarja e Ushqimit (Katering) nė pavionet e Spitalit Universitar “Shefqet Ndroqi”, Tiranė. Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė 10 090 577.00
Blerje ushqime per Spitalin Kukes(Bylmet) Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės 1 021 446.00 28-08-2018
Leter EKG tapet ushtrimor Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan 45 480.00 19-09-2018
Loti 2 Kabell monitorimi Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan 260 000.00 19-09-2018
Loti 1 Elektroda EkG Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan 150 000.00 19-09-2018
Loti II. “Blerje autoambulancė modeli C” Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara 14 544 841.00 10-08-2018
Loti 6 Anti-infektive tė pėrgjithshėm Amoxicilline + Acid clavulonik 156.25 mg / 5 ml Flakon / Ampule. Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 8 575.00 12-09-2018
Loti 8 Anti-infektive tė pėrgjithshėm Human Antitetanus Immunoglobulin 250 IU/1 ml Shiringė e para pėrgatitur Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 2 857 489.00 12-09-2018
Loti 9 Sistemi muskolo-skeletik Dantrolene 20 mg Flakon / Ampule Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 2 635 762.00 12-09-2018
Materiale dhe reagentė pėr infermieri Universiteti i Mjekėsisė Tiranė 130 700.00 02-07-2018
Shėrbimin privat tė sigurisė fizike te DSHP-Kurbin. Drejtoria e Shėndetit Publik Kurbin 2 100 000.00 13-08-2018
Shėrbimi i ruajtjes dhe sigurisė fizike me roje private tė godinave dhe ambienteve rrethuese tė Spitalit Rajonal Diber - Marreveshje Kuadėr Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr 5 702 589.00 15-02-2018
Mirembajtje e impjanistikes (hidraulike,elektrike) Drejtoria e Shėndetit Publik Shkodėr 916 666.00 24-05-2018
Sherbim Kateringu Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat 1 051 475.00
Shėrbim i Ruajtjes sė Godinave me Roje Private Drejtoria Rajonale e Kujdesit Shėndetėsor Durrės 3 035 695.00 27-04-2018
Loti 7 Anti-Infektive te Pergjithshem Human Antitetanus Immunoglobulin Spitali Rajonal Durrės 8 343 866.00 10-08-2018
Loti 8 Gjaku dhe Organet Formuese te Gjakut Phytomenadion Spitali Rajonal Durrės 138 362.00 10-08-2018
Shėrbim i Ruajtjes sė Godinave me Roje Private Drejtoria Rajonale e Kujdesit Shėndetėsor Durrės 3 035 695.00 27-04-2018
Loti 1 Elektroforeza Spitali Rajonal Durrės 367 950.00 31-07-2018
Loti I. “Blerje autoambulancė modeli A” Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara 184 095 170.00 10-08-2018
Kryerja e shėrbimit tė Pastrimit tė ambjenteve tė brėndėshme dhe pastrim i ambjenteve tė jashtme pėr Spitalin Universitar tė Traumės. Spitali Universitar i Traumės 4 888 557.00
Ruajtja dhe sigurimi fizik i Universitetit tė Mjekėsisė, Tiranė, Marrėveshje Kuadėr Universiteti i Mjekėsisė Tiranė 18 202 997.00 03-01-2018
Lot 2: Blerje material konsumi rutinė Instituti i Shėndetit Publik Tiranė 2 716 430.00 30-07-2018
Lot 1: Blerje reagente Instituti i Shėndetit Publik Tiranė 929 835.00 30-07-2018
Lot 2 Losartan 100mg Tablete Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė 13.00 30-08-2018
Lot 5 Oseltamivir 75 mg Tablete Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė 519.00 30-08-2018
Blerje Kite dhe Reagente per nevojat e Spitalit Kukes e ndare ne lote.
Loti 1 Kite
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės 2 623 850.00 18-04-2018
Lot 2 - Blerje kite reagente. Spitali Rajonal Shkodėr 308 080.00 22-08-2018
Lot 1 - Blerje kite reagente per ekzaminime specifike. Spitali Rajonal Shkodėr 1 191 260.00 22-08-2018
SHĖRBIME PĖR MIRĖMBAJTJEN E OBJEKTEVE NDĖRTIMORE TĖ UNIVERSITETIT TĖ MJEKĖSISĖ TIRANĖ (LYERJE) Universiteti i Mjekėsisė Tiranė 1 356 000.00 31-07-2018
SHĖRBIME PĖR MIRĖMBAJTJEN E OBJEKTEVE NDĖRTIMORE TĖ UNIVERSITETIT TĖ MJEKĖSISĖ TIRANĖ (LYERJE) Universiteti i Mjekėsisė Tiranė 483 100.00 31-07-2018
Blerje shtypshkrime tė kujdesit shėndetesor parėsor pėr vitin 2018 Fondi i Sigurimit tė Detyrueshėm tė Kujdesit Shėndetėsor 1 435 247.00 01-06-2018
Mbikqyrja e punimeve pėr: Furnizim Vendosje Makineri e Paisje pėr Sistemin e Kondicionimi nė Ambjentet e S. U. “Shefqet Ndroqi” Tiranė. Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė 2 190 460.00 26-07-2018
"Sherbim me roje private” per nevoja spitalore. Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė 3 516 034.00
Loti 2 Reagentė pėr Imunohistokimi tė pėrshtatshėm pėr aparatin Ventana Benchmark XT ose ekuvalent Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 15 480 810.00 06-06-2018
BLERJE TONERASH PĖR UNIVERSITETIN E MJEKĖSISĖ, TIRANĖ Universiteti i Mjekėsisė Tiranė 1 491 138.00 31-05-2018
BLERJE TONERASH PĖR UNIVERSITETIN E MJEKĖSISĖ, TIRANĖ Universiteti i Mjekėsisė Tiranė 126 077.00 31-05-2018
Loti 1-Rikonstruksioni i Poliklinikes Spitali Rajonal Vlorė 73 744 869.00 17-04-2018
Mirėmbajtje e disa pajisjeve mjekėsore tė prodhuesit MEDISON/ose ekuivalent nė QSUT Nėnė Tereza Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 15 253 061.00 20-07-2018
Ruajtje me Roje private e Ambienteve te QSHSP.3. Poliklinika e Specialiteteve Nr.3 Tiranė 119 270.00
Loti 2 Aciclovir 400 mg Tablete/ Kapsule Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan 28 895.00 30-07-2018
Kite Reagente(analiza shtese) Drejtoria e Spitalit Rajonal Gjirokastėr 3 498 000.00 26-07-2018
BLERJE TONERASH PĖR UNIVERSITETIN E MJEKĖSISĖ, TIRANĖ Universiteti i Mjekėsisė Tiranė 944 999.00 31-05-2018
Riparim dhe mirembajtje automjeteve Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier 2 499 750.00 18-07-2018
Blerje medikamente(Albumine Humane ) Qendra Kombėtare e Transfuzionit tė Gjakut 4 057 351.00 06-08-2018
Blerje kite reagente per testimin me metoden NAT (pėrfshirė venien ne pėrdorim te aparatit sipas specifikimeve te DST). Qendra Kombėtare e Transfuzionit tė Gjakut 13 496 000.00
Human Hepatitis B Imunoglobulin Loti IV Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė 952 415.00 30-07-2018
Blerje kite shtese per nevojat spitalore, Spitali Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė 2 803 600.00 20-07-2018
BLERJE ARTIKUJ USHQIMORE (Sipas listes) Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė 1 421 100.00 30-05-2018
Loti 12 Metabolizmi dhe trakti tretes Sulfasalazine 500 mg Tablete/ Kapsule Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė 4 763.00 17-07-2018
Loti 9 Gjaku dhe organet formuese te gjakut Human Albumin Serum 20%-50ML Flakon/ Ampule Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė 695 966.00 17-07-2018
Loti 10 Metabolizmi dhe trakti tretes Drotaverine hydrochloride 40 mg Tablete/ Kapsule Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė 2 384.00 17-07-2018
Loti 22 Sistemi nervor Aciclovir 400 mg Tablete/ Kapsule Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė 16 053.00 17-07-2018
Mirembajtja e Objekteve Ndertimore dhe Imjanistikes per Spitalin Pogradec Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pogradec 2 083 333.00 21-06-2018
Loti 14 Phytomenadion (Vitamin K) 10mg/1ml Flakon/ Ampule Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės 46 121.00 05-07-2018
Loti 5 Human Antitetanus Immunoglobulin Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės 1 714 493.00 05-07-2018
Shėrbimi privat i sigurisė fizike tė DSHS-Mirditė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė 3 000 000.00 26-02-2018
Rikonstruksioni i Qendres Shendetesore Nr.8 Qendra Shėndetėsore Nr.8, Tiranė 3 796 359.00 02-07-2018
Furnizim Vendosje Riparim te Autoambulancave ,Automjetin e Administrates dhe Gjeneratorin e Drejtorise se sherbimit Spitalor Kurbin Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kurbin 1 000 000.00 05-07-2018
Rikonstruksioni i “pikes nr. 3 & konsultorit te femijes” Qendra Shėndetėsore Nr.8, Tiranė 3 880 767.00 09-07-2018
Loti 2 Mirėmbajtje parandaluese dhe korrigjuese e pajisjeve Drager Spitali Rajonal Durrės 449 705.00 11-07-2018
Loti 2 - Aksesore pėr Kasete Dixhitale per pajisjet e Imazherise Spitali Rajonal Durrės 260 000.00 16-07-2018
Loti 3 Mirėmbajtje parandaluese dhe korrigjuese pėr Aparatet e Anestezisė Siarre Spitali Rajonal Durrės 824 719.00 11-07-2018
Furnizim Vendosje Makineri e Paisje per Sistemin e Kondicionimi nė Ambjentet e S. U. Shefqet Ndroqi, Tiranė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė 177 009 573.00 27-02-2018
Loti 2 - PHYTOMENADIONE (VITAMINA K) Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė 9 224.00 27-06-2018
Loti 6 - Etoposide Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė 134 066.00 27-06-2018
Loti 7 - Beclometasone dipropionate + Salbutamole Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė 3 903 350.00 27-06-2018
Sherbimi i gatimit dhe shperndarja e ushqimit per Spitalin Rajonal Lezhe. Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė 3 061 310.00
Sherbimii I Lavanterise. Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat 766 745.00
Sherbimii kateringut. Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat 2 362 937.00
Loti 1. Kite Reagente per SAT 450 Spitali Rajonal Durrės 3 122 840.00 30-05-2018
Loti 2. Kite Reagente per Abacus 3CT Spitali Rajonal Durrės 1 588 500.00 30-05-2018
Loti 3. Kite Reagente per Autoanalizator Maglum 600 Spitali Rajonal Durrės 552 750.00 30-05-2018
Loti 4. Kite Reagente per Aparat Ichroma Reader Spitali Rajonal Durrės 265 000.00 30-05-2018
Loti 8. Kite reagente per Mikrobiologji (Antibiotik) Spitali Rajonal Durrės 855 710.00 30-05-2018
Blerje diplomash pėr Universitetin e Mjeksisė Tiranė Universiteti i Mjekėsisė Tiranė 1 115 940.00 29-06-2018
Loti5 Alkool Etilik 95% Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan 124 800.00 11-07-2018
Kryerja e shėrbimit tė gatimit dhe shpėrndarjen e ushqimit ne SUT. Spitali Universitar i Traumės 7 231 500.00
Kryerja e shėrbimit tė Pastrimit tė ambjenteve tė brėndėshme dhe pastrim sistemim gjelbėrimi i ambjenteve tė jashtme pėr Spitalin Universitar tė Traumės. Spitali Universitar i Traumės 5 110 856.00
Lot 1. Blerje katetere koronare diagnostike Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 14 661 580.00 09-05-2018
Loti 9 Bromazepam Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje 43 781.00 29-06-2018
SHĖRBIME PĖR MIRĖMBAJTJEN E OBJEKTEVE NDĖRTIMORE TĖ UNIVERSITETIT TĖ MJEKĖSISĖ TIRANĖ (LYERJE) Universiteti i Mjekėsisė Tiranė 3 516 150.00 31-07-2018
Loti 7 Nadroparine sodium 5700UI Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje 1 464 134.00 29-06-2018
Mirėmbajtje e pajisjeve mjekesore nė QSUT pėr vitin 2018 Loti 54: Mirėmbajtje e pajisjeve respirator te prodhuesit VIASYS Healthcare / ose ekuivalent Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 2 891 951.00 06-07-2018
Loti 17 Gjaku dhe organet formuese te gjakut Phytomenadion (Vitamin K) 10mg/1ml Flakon/ Ampule Drejtoria e Spitalit Rajonal Gjirokastėr 0.00 06-06-2018
Blerje lėndė djegėse pėr ngrohje (pelet) pėr nevoja tė Spitalit Rajonal Dibėr pėr vitin 2018 Drejtoria e Shėndetit Publik Lushnje 6 000 000.00 28-02-2018
Supervizion pėr ndėrtimin e depos qėndrore tė re tė barnave nė QSUT Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 1 137 668.00 11-06-2018
BLERJE PAJISJE MOBILIMI DHE TEKNOLOGJIKE PER QKSHM (REZIDENCIALE) KAVAJE Drejtoria e Shėndetit Publik Kavajė 4 115 700.00 25-06-2018
Loti 6 Glucose 10%-500 ml Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje 20 341.00 29-06-2018
F.V pajisje hotelerike spitalore per Polikliniken e Specialiteteve Spitali Rajonal Vlorė 3 431 507.00 26-07-2018
BLERJE TONERASH PĖR UNIVERSITETIN E MJEKĖSISĖ, TIRANĖ Universiteti i Mjekėsisė Tiranė 3 558 381.00 31-05-2018
Loti 1 - Kite Reagent Biokimik Qendra Shėndetėsore Kamėz, Tiranė 312 500.00 22-06-2018
Shėrbimi i Ruajtjes dhe Sigurisė Fizike tė objekteve dhe godinave tė Drejtorisė sė Shėrbimit Spitalor Kukės. Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės 1 899 067.00
:Mirmbajtje Full Risk te pajisjes Mjeksore - Scanner Toshiba / TSX-021B/4 , per Drejtorine e Sherbimit Spitalor Kukes Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės 2 666 667.00 16-05-2018
Loti 2: Mirembajtje riparim dy ashensoret (MK me nje OE, ku tė gjitha kushtet janė tė pėrcaktuara - me afat 12 muaj) Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 500 000.00 22-05-2018
Blerje kartela mjekesore dhe shtypeshkrime per nevoja te Drejtorise se Spitalit Rajonal Diber per vitin 2018 Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr 1 000 000.00 25-05-2018
Loti 42 Metabolizmi dhe trakti tretes Domperidone 10 mg Tablete/ Kapsule Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 1 970.00 28-05-2018
Loti 49 Metabolizmi dhe trakti tretes Ursodeoxycholic acid 250mg Tablete/ Kapsule Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 18 122.00 28-05-2018
Loti 1 Anti-infektive te pergjithshem Amoxicilline 500 mg Tablete/ Kapsule Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 18 620.00 28-05-2018
Loti 13 Barna Antineoplastike dhe immunomodulatore Etoposide 100 mg Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 1 718 790.00 28-05-2018
Loti 15 Barna Antineoplastike dhe immunomodulatore Mitoxantrone 20mg Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 3 464 937.00 28-05-2018
Loti 33 Gjaku dhe organet formuese te gjakut Human hepatitis B imunoglobulin 50 UI/ml-2ml Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 2 125 928.00 28-05-2018
Loti 36 Gjaku dhe organet formuese te gjakut Pentoxiphylline 100 mg/5ml Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 176 776.00 28-05-2018
Loti 56 Psikiatria Bromazepam 2.5 mg/ml - 20 ml Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 218 903.00 28-05-2018
Loti 75 Sistemi muskolo-skeletik Gabapentin 300 mg Tablete/ Kapsule Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 18 908.00 28-05-2018
Loti 82 Sistemi nervor Citalopram 40mg/ml Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 385 268.00 28-05-2018
Loti 17 Gjaku dhe organet formuese te gjakut Phytomenadion (Vitamin K) 10mg/1ml Flakon/ Ampule Drejtoria e Spitalit Rajonal Gjirokastėr 18 448.00 06-06-2018
Loti 2- Rikonstruksion i sistemit te rjetit dhe kamerave ,sistemit te rradhes dhe sistemit ne recepsion te godines se Poliklinikes Spitali Rajonal Vlorė 2 505 131.00 17-04-2018
Sherbimi i lavanterise Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė 27 659 500.00 18-04-2018
Lot.4 Blerje Phytomenadion (Vitamin K) - 10mg/1ml Ampule Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė 29 979.00 22-06-2018
Lot.3 Blerje Human hepatitis B imunoglobulin - 50 UI/ml-2ml Flakon Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė 1 105 483.00 22-06-2018
Lot.1 Blerje Barna me spekter te gjere veprimi Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė 862 491.00 22-06-2018
Ndertesat Mirembajtje” per nevojat e “Spitalit Psikiatrik dr.”Sadik Dinēi” dhe Qendrat ne Varesi “Drita” Elbasan dhe „Jeta“ Cerrik Spitali Psikiatrik Elbasan 777 055.00
BLERJE QUMESHT LOPE PER VITIN 2018 Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr 1 000 000.00 25-05-2018
Loti 2 Imunoterapi specifike ekstrakt i modifikuar alergologjik monomerik Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 2 693 500.00 05-06-2018
Loti 68: Furnizim Vendosje TouchScreen dhe Bateri pėr Defibrilatorin prodhuesi Philips/ ose ekuivalent, modeli MRX me nr. inventari 21975 Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 297 000.00 02-05-2018
Loti 5 Set Skaneri Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan 934 250.00 21-06-2018
Rikonstruksion i godines se ish-kirurgjise Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan 163 636 047.00 06-04-2018
Ruajtje me Roje private e Ambienteve te QSHSP.3. Poliklinika e Specialiteteve Nr.3 Tiranė 119 270.00
BLERJE MATERIALE PER OKULISTIKEN PER SPITALIN RAJONAL DURRES Spitali Rajonal Durrės 1 249 000.00 31-05-2018
Shėrbimi i Ruajtjes dhe Sigurisė Fizike me roje private Drejtoria e Shėndetit Publik Mat 2 186 320.00 04-06-2018
Sherbim me roje private per nevoja spitalore. Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė 0.00
Loti 20 Barna Antineoplastike dhe immunomodulatore Vinblastine 1mg/ ml- 10 ml Flakon/ Ampule Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 675 520.00 28-05-2018
Loti 21 Barna Antineoplastike dhe immunomodulatore Vincristine 1 mg/ml Flakon/ Ampule Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 2 225 206.00 28-05-2018
Mirembajtje Paisje Laboratorike Poliklinika e Specialiteteve Nr.3 Tiranė 1 653 000.00 13-06-2018
Mirėmbajtje e objekteve ndėrtimore, impiantistikės pajisjeve te hotelerise Spitali Psikiatrik Vlorė 2 573 764.00 24-05-2018
Loti 4 Riparim dhe shėrbim pėr aparat Anestezie Siare nė Kirurgjinė e Pėrgjithshme Spitali Rajonal Durrės 183 400.00 01-06-2018
Loti 1 - Aksesorė pėr pajisje mjekėsore Spitali Rajonal Durrės 764 950.00 01-06-2018
Ndertim Muri dhe Rikonstruksion nga te Ardhurat Dytesore prane infektivit. Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat 1 167 436.00 08-06-2018
Loti 1: Mirėmbajtje parandaluese dhe korrigjuese e Respiratorėve Carefusion Viasys Spitali Rajonal Durrės 709 246.00 29-05-2018
Evadim i mbetjeve tė Spitalit Mat Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat 1 200 000.00 01-06-2018
Loti III: "Shėrbim pastrimi pėr QSUT" Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara 4 339 383.00 19-04-2018
Blerje barna dhe materiale konsumi pėr qendrat shėndetėsore qė mbulojnė me shėrbim zonat turistike verore Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 21 835 164.00 30-04-2018
Furnizim – vendosje panele te shkembimit automatik te oksigjenit dhe protoksidit te azotit Spitali Sarandė 935 160.00 07-06-2018
Loti 1 Blerje kite reagent dhe materiale konsumi pėr Laboratorin Cito patologjik Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė 106 797.00 28-02-2018
BLERJE PROTOKSID AZOTI PER SPITALIN RAJONAL DURRES Spitali Rajonal Durrės 2 678 295.00 18-05-2018
Blerje Aparatura Mjeksore per sherbimin e Fizioterapise Poliklinika e Specialiteteve Nr.2 Tiranė 4 388 000.00 21-05-2018
Lot.1 “Rikonstruksion i disa QSH- ve nė qarqet Tiranė dhe Durrės” Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 70 637 224.00 27-03-2018
Loti VII - PĖR KITET DHE MATERIALET E APARATIT TĖ ASTRUPIT Spitali Universitar i Traumės 2 119 783.00 06-04-2018
Loti 52: Mirėmbajtje e pajisjeve Respirator te prodhuesit DRAGER/ ose ekuivalent Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 3 234 393.00 02-05-2018
Loti 67: Furnizim Vendosje te motorit te ventilimit dhe bordit kryeso pėr incubator prodhuesi GE/ ose ekuivalent, Modeli GIRAFFE INCUBATOR me nr. inventari 20953 Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 400 000.00 02-05-2018
Loti 59: Mirėmbajtje e pajisjes Spirometer prodhuesi CHEST/ ose ekuivalent Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 260 666.00 02-05-2018
Loti 56: Mirėmbajtje e pajisjes Sharre Oshilante prodhuesi DE SOUTER/ ose ekuivalent Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 153 334.00 02-05-2018
Loti 58: Mirėmbajtje e monitoreve dhe sistemit te monitorimit te pacientit prodhuesi Philips/ ose ekuivalent Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 5 356 654.00 02-05-2018
Loti 63: Furnizim vendosje e kokes goditese e litotripterit Modulith SLX-F2/ ose ekuivalent Nr. Inventari 19241 Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 2 870 000.00 02-05-2018
Loti 57: Mirėmbajtje e Shiringave Elektrike prodhuesi ATOM MEDICAL/ ose ekuivalent Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 2 099 084.00 02-05-2018
Loti 62: Mirėmbajtje e pajisjes video EEG prodhuesi Viasys Healthcare/ ose ekuivalent Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 438 150.00 02-05-2018
Loti 65: Furnizim Vendosje Sonde Abdominale pėr Eko prodhuesi GE/ ose ekuivalent, Modeli VIVID E9 nr. inventari 21970 Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 1 000 000.00 02-05-2018
Loti 49: Mirėmbajtje e pajisjes Body Box prodhuesi JAEGER/ ose ekuivalent Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 537 947.00 02-05-2018
Loti 55: Mirėmbajtje e pajisjes Sharre prodhuesi AESCULAP/ ose ekuivalent Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 989 467.00 02-05-2018
Loti 17: Mirėmbajtje e pajisjeve Autoanalizator prodhuesi OLYMPUS/ ose ekuivalent Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 1 595 915.00 02-05-2018
Loti 37: Mirėmbajtje e pajisjeve Grafi/Skopi te prodhuesi Philips/ ose ekuivalent Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 6 512 289.00 02-05-2018
Loti 35: Mirėmbajtje e pajisjeve endoskopike prodhuesi OLYMPUS/ ose ekuivalent Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 1 402 195.00 02-05-2018
Loti 33: Mirėmbajtje e pajisjes FAKO prodhuesi ALCON/ ose ekuivalent Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 1 014 263.00 02-05-2018
Loti 30: Mirėmbajtje e pajisjeve Elektroforeze prodhuesi SEBIA/ ose ekuivalent Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 694 929.00 02-05-2018
Loti 32: Mirėmbajtje e pajisjes Endoskopike prodhuesi PENTAX/ ose ekuivalent Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 121 334.00 02-05-2018
Loti 25: Mirėmbajtje e pajisjeve EKO prodhuesi SIEMENS/ ose ekuivalent Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 2 523 960.00 02-05-2018
Loti 31: Mirėmbajtje e pajisjes neuroendoskopike prodhuesi Aesculap/ ose ekuivalent Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 1 484 197.00 02-05-2018
Loti 41: Mirėmbajtje e pajisjeve Inkubator prodhuesi NAKAMURA dhe ATOM/ ose ekuivalent Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 843 330.00 02-05-2018
Loti 29: Mirėmbajtje e pajisjeve te KardioKirurgjise prodhuesi TERUMO/ ose ekuivalent Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 1 346 668.00 02-05-2018
Loti 15: Mirėmbajtje e pajisjes Aspirator Ultrasonic prodhuesi INTEGRA LifeSciences Corporation/ ose ekuivalent Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 1 497 914.00 02-05-2018
Loti 14: Mirėmbajtje e pajisjeve Respirator prodhuesi ACOMA/ ose ekuivalent Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 559 668.00 02-05-2018
Loti 23: Mirėmbajtje e pajisjeve EKO prodhuesi PHILIPS/ ose ekuivalent Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 6 100 166.00 02-05-2018
Loti 22: Mirėmbajtje e pajisjeve Defibrilator prodhuesi PHILIPS/ ose ekuivalent Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 786 683.00 02-05-2018
Loti 38: Mirėmbajtje e pajisjes Hidroklave prodhuesi Hydrocllave/ ose ekuivalent Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 1 394 830.00 02-05-2018
Loti 27: Mirėmbajtje e pajisje Imazherike prodhuesi TOSHIBA/ ose ekuivalent Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 3 158 668.00 02-05-2018
Loti 1: Mirėmbajtje e pajisjes laboratorike prodhuesi ACL 9000/ ose ekuivalent Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 565 818.00 02-05-2018
Loti 2: Mirėmbajtje e pajisjeve laboratorike, prodhuesit ABX/ ose ekuivalent Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 569 517.00 02-05-2018
Loti 3: Mirėmbajtje e pajisjeve laboratorike prodhuesi BECKMAN COULTER/ ose ekuivalent Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 2 100 666.00 02-05-2018
Loti 4: Mirėmbajtje e pajisjes laboratorike te prodhuesi DPC (Siemens)/ ose ekuivalent Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 909 889.00 02-05-2018
Loti 5: Mirėmbajtje e pajisjeve te Anestezise prodhuesi DRAGER/ ose ekuivalent Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 2 103 299.00 02-05-2018
Loti 6: Mirėmbajtje e pajisjeve te anestezise prodhuesi MEDEC/ ose ekuivalent Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 3 072 687.00 02-05-2018
Loti 7: Mirėmbajtje e pajisjeve te Anestezise prodhuesi SIARE PERSEO/ ose ekuivalent Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 1 840 002.00 02-05-2018
Loti 8: Mirėmbajtje e pajisjeve te Dializes prodhuesi FRESENIUS/ ose ekuivalent Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 4 267 314.00 02-05-2018
Loti 10: Mirėmbajtje e pajisjes EEG EMG te prodhuesi NIHON KOHDEN/ ose ekuivalent Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 788 111.00 02-05-2018
Loti 11: Mirėmbajtje e pajisjeve Grafi prodhuesi GMM/ ose ekuivalent Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 2 791 547.00 02-05-2018
Loti 12: Mirėmbajtje e pajisjes Grafi prodhuesit Shimadzu/ ose ekuivalent Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 418 600.00 02-05-2018
Loti 13: Mirėmbajtje e pajisjes Fibroscan prodhuesi ECHOSENS/ ose ekuivalent Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 1 381 760.00 02-05-2018
Loti 16: Mirėmbajtje e pajisjeve Aspirator prodhuesi MIZUHO/ ose ekuivalent Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 428 582.00 02-05-2018
Loti 18: Mirėmbajtje e pajisjeve C-ARM prodhuesi PHILIPS/ ose ekuivalent Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 1 402 531.00 02-05-2018
Loti 19: Mirėmbajtje e pajisjes CO2 Laser prodhuesi LUMENIS/ ose ekuivalent Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 592 344.00 02-05-2018
Loti 20: Mirėmbajtje e disa pajisjeve te prodhuesi GE/ ose ekuivalent Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 1 199 646.00 02-05-2018
Loti 21: Mirėmbajtje e pajisjeve Defibrilator prodhuesi NIHON KOHDEN/ ose ekuivalent Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 453 744.00 02-05-2018
Loti 24: Mirėmbajtje e pajisjeve EKO prodhuesi ESAOTE/ ose ekuivalent Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 832 023.00 02-05-2018
Loti 26: Mirėmbajtje e pajisjeve EKO prodhuesi SAMSUNG MEDISON/ ose ekuivalent Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 2 747 428.00 02-05-2018
Loti 28: Mirėmbajtje e pajisjeve te Kardiokirurgjise prodhuesi MAQUET/ ose ekuivalent Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 1 045 626.00 02-05-2018
Loti 34: Mirėmbajtje e pajisjeve endoskopike prodhuesi CARL STORZ/ ose ekuivalent Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 7 353 967.00 02-05-2018
Loti 36: Mirėmbajtje e pajisjeve Grafi prodhuesi PHILPS/ ose ekuivalent Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 798 896.00 02-05-2018
Loti 39: Mirėmbajtje e pajisjes intraaortik Ballon prodhuesit ARROĖ Telefles/ ose ekuivalent Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 385 604.00 02-05-2018
Loti 40: Mirėmbajtje e pajisjeve Inhalator prodhuesi KOUSHIN INDUSTRIES/ ose ekuivalent Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 604 751.00 02-05-2018
Loti 42: Mirėmbajtje e pajisjes Lithotripter prodhuesi STORZ MEDICAL/ ose ekuivalent Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 3 277 061.00 02-05-2018
Loti 43: Mirėmbajtje e pajisjes MAMOGRAF prodhuesi IMS GIOTTO/ ose ekuivalent Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 3 090 448.00 02-05-2018
Loti 44: Mirėmbajtje e pajisjes Mikroskop, prodhuesi ZEISS/ ose ekuivalent Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 1 686 666.00 02-05-2018
Loti 45: Mirėmbajtje e pajisjeve Monitor Pacienti prodhuesi Nihon Kohden/ ose ekuivalent Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 1 154 520.00 02-05-2018
Loti 46: Mirėmbajtje e pajisjeve Monitor Pacienti, prodhuesi DRAGER/ ose ekuivalent Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 560 873.00 02-05-2018
Loti 47: Mirėmbajtje e pajisjes Neuronavigator prodhuesi MEDTRONIC/ ose ekuivalent Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 3 847 118.00 02-05-2018
Loti 48: Mirėmbajtje e pajisjes EMG prodhuesi MICROMED/ ose ekuivalent Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 511 492.00 02-05-2018
Loti 50: Mirėmbajtje e pajisjeve Pompa Infuzioni, prodhuesi NAKAMURA MEDICAL/ ose ekuivalent Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 439 415.00 02-05-2018
Loti 51: Mirėmbajtje e pajisjes C-Arm te prodhuesit SIEMENS/ ose ekuivalent Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 1 149 802.00 02-05-2018
Loti 53: Mirėmbajtje e pajisjeve Respirator te prodhuesi NEWPORT/ ose ekuivalent Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 1 298 120.00 02-05-2018
Loti 60: Mirėmbajtje e pajisjes TREADMILL prodhuesit CARDIOLINE/ ose ekuivalent Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 806 907.00 02-05-2018
Loti 64: Furnizim Vendosje Sonde Lineare pėr Eko prodhuesi Philips/ ose ekuivalent, Modeli EnVisor CHD nr. inventari 30988. Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 850 000.00 02-05-2018
Loti 66: Furnizim Vendosje Sonde Abdominale pėr Eko Prodhuesi ESAOTE/ ose ekuivalent, modeli MYLAB 50 XVISION me nr. inventari 19445 Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 425 000.00 02-05-2018
Loti 7 Materiale konsumi Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 2 168 000.00 14-05-2018
Loti 3. Riparim Mirėmbajtje e Sistemeve tė Ngrohjes dhe tė ujit sanitar me kaldaja, sistemeve tė ngrohjes-ftohjes me chillera, tė stacionit qėndror tė pompave dhe sistemeve tė furnizimit me ujė tė pijshėm, tė elektrompomave, nė godinat e shėrbimeve spita Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 19 943 547.00 30-03-2018
SIGURIMI I NDERTESAVE, INV EKONOMIK, PAISJE INFORMATIKE TE SPITALIT RAJONAL DURRES Spitali Rajonal Durrės 2 492 118.00 25-04-2018
Shėrbimi i ruajtjes dhe sigurisė fizike me roje private tė Drejtorisė Rajonale tė Fondit tė Sigurimit tė Detyrueshėm tė Kujdesit Shėndetėsor Tiranė pėr vitin 2018 Fondi i Sigurimit tė Detyrueshėm tė Kujdesit Shėndetėsor 2 916 060.00 29-12-2017
Trajtimi i mbetjeve spitalore i ndarė nė 2 lote. Loti 1 - Trajtimi i mbetjeve infektive spitalore Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier 13 747 200.00 01-02-2018
Lot13 Insulin human (neutral) Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 2 757 177.00 04-05-2018
Lot11 Insulin Glargine Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 2 627 316.00 04-05-2018
Lot14 Insulin isophane Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 307 949.00 04-05-2018
Lot6 Ifosfamid Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 4 873 410.00 04-05-2018
Lot18 Levodopa + Benserazide Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 16 637.00 04-05-2018
Lot 5 Cytarabine 100 mg Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 414.00 04-05-2018
Lot 9 Human Albumin Serum 20%-50ML Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 3 480.00 04-05-2018
Lot 10 Gadopentetic acid,Dimeglumine salt 10ml Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 2 002.00 04-05-2018
Lot 12 Insulin Glulisine 100UI/ML Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 665.00 04-05-2018
Lot 15 Insulin Human (25/75) 100UI/ML Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 533.00 04-05-2018
Loti 7 Calcium gluconate 1 gr / 10 ml Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan 459 695.00 09-05-2018
Loti 5 Human Antitetanus Immunoglobulin 250 IU/1ml Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan 2 183 121.00 09-05-2018
Loti 4 - Filtra, Linja. Age Hemodialize Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 31 678 400.00 13-04-2018
Mbetjet te rrezikshme spitalore Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje 1 315 200.00 14-05-2018
Rikonstruksion i godinės sė dispancerisė Tiranė Autoriteti Shėndetėsor Rajonal Tiranė 38 675 037.00 13-03-2018
Loti 3 Set solucioni dhe aksesorė pėr dializė tė vazhdueshme Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 1 134 000.00 13-04-2018
Loti 2 Set solucioni dhe aksesorė dialize pėr makinat Hospal Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 13 858 400.00 13-04-2018
Loti 1 Set solucioni dhe aksesorė dialize pėr makinat Fresenius Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 6 526 000.00 13-04-2018
Sherbimii Lavantrise Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat 0.00
Loti 12 Metronidazole Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 51 837.00 07-02-2018
Ruajtje me Roje private e Ambienteve te QSHSP.3 Poliklinika e Specialiteteve Nr.3 Tiranė 0.00
Blerje materiale pastrimi per nevoja te Drejtorise se Spitalit Rajonal Diber per vitin 2018 Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr 1 083 333.00 17-04-2018
Blerje ushqime pėr Spitalin Rajonal Shkodėr pėr vitin 2018 Spitali Rajonal Shkodėr 7 009 992.00 06-03-2018
Blerje Filma Fujifilm DI-HL per printer Fujifilm Drypix Poliklinika e Specialiteteve Nr.3 Tiranė 2 000 000.00 11-05-2018
Blerje oksigjeni (gazte) per nevoja te Drejtorise se Spitalit Rajonal Diber per vitin 2018 Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr 1 150 000.00 18-04-2018
Blerje filma per skaner Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė 480 000.00 25-04-2018
Shėrbimi i ruajtjes dhe sigurisė fizike me roje private tė D.Sh.Spitalor Bulqizė Qendra Shėndetėsore Bulqizė 3 062 401.00 22-02-2018
Mirembajtje pajisje mjeksore dhe radiologjike per nevoja te Spitalit Rajonal Vlore Spitali Rajonal Vlorė 1 303 400.00 13-04-2018
Blerje ilaēe mjeksore Spitali Malėsi e Madhe 1 248 000.00 09-05-2018
Loti 9 Gjaku dhe organet formuese te gjakut Nadroparine sodium 5700UI Shiringe e para pergatitur Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė 797 633.00 30-05-2018
Loti 11 Gjaku dhe organet formuese te gjakut Phytomenadion (Vitamin K) 10mg/1ml Flakon/ Ampule Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė 11 530.00 30-05-2018
Shėrbimi i ruajtjes dhe sigurisė me Roje Private nė SUT (Marrevėshje Kuadėr - me nje operator ekonomik ku tė gjitha kushtet janė tė pėrcaktuara - me afat 12 muaj nga data e nėnshkrimit tė kontratės). Spitali Universitar i Traumės 24 929 175.00 29-12-2017
Riparim dhe mirmbatje te autoambulancave ne pronesi te Drejtorise te Sherbimit Spitalor Pogradec Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pogradec 7 684 856.00 26-04-2018
Shėrbimi dhe mirėmbajtja e pajisjes mjekėsore tė Shintigrafisė nė SU Shefqet Ndroqi Tiranė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė 3 750 000.00 02-05-2018
Mirembajtje e Impjantit te Dializes Drejtoria e Spitalit Rajonal Gjirokastėr 1 375 000.00 04-05-2018
Blerje kite reagente per testimin me metoden NAT(pėrfshirė venien ne pėrdorim te aparatit sipas specifikimeve te DST) Qendra Kombėtare e Transfuzionit tė Gjakut 13 496 000.00
Sherbimi privat i sigurisė fizike per nevoja emergjente Drejtoria e Shėndetit Publik Librazhd 0.00
Blerje ushqime e pėrsėritur Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd 2 817 016.00 26-03-2018
Loti 3 Blerje Mish Spitali Rajonal Vlorė 1 343 096.00 27-04-2018
Loti V Fruta Perime Spitali Rajonal Vlorė 1 003 985.00 27-04-2018
Loti 1 Blerje Buke Spitali Rajonal Vlorė 620 875.00 27-04-2018
Loti 2 Blerje Bulmet" Spitali Rajonal Vlorė 2 133 581.00 27-04-2018
Loti IV Ushqime Koloniale Spitali Rajonal Vlorė 898 444.00 27-04-2018
BLERJE PROTOKSID AZOTI Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier 916 500.00 30-04-2018
Shėrbimi Mirėmbajtjes sė Objekteve Ndėrtimore nė SUT, Marrėveshje Kuadėr me njė Operator Ekonomik ku tė gjitha kushtet janė tė pėrcaktuara, pėr njė pėriudhė 12 mujore nga nėnshkrimi i kontratės Spitali Universitar i Traumės 5 829 264.00 23-01-2018
Blerje materiale mjekėsore tė mjekimit, kite, reagente dhe materiale konsumi pėr Laboratorin e Biokimik-Klinik nė QSUT. Loti 7 Kite dhe reagent tė pėrshtatshme pėr autoanalizatorin e gazeve nė gjak Cobas b221 (Roche Omni S6) Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 6 300 500.00 20-03-2018
Shesh Parkimi prane Urgjences se RE Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat 6 266 030.00 19-04-2018
Sherbimii kateringut Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat 0.00
Shėrbimi i ruajtjes me roje private Drejtoria Rajonale e Kujdesit Shėndetėsor Fier 3 382 895.00 25-01-2018
LOTI2 FILMA SKANER PER PRINTER AGFA Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat 375 000.00 19-04-2018
Shėrbimi me Roje Private pėr ASHR, Tiranė Autoriteti Shėndetėsor Rajonal Tiranė 1 185 631.00
Shėrbimi i ruajtjes me Roje Private Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat 5 094 587.00 06-02-2018
Sigurim i detyruar i automjeteve (TPL) Instituti i Shėndetit Publik Tiranė 82 481.00
MM1 - Blerje materiale konsumi me bazė tekstil dhe konsumable tė pėrgjithshme, sisteme infuzioni - Marrėveshje Kuadėr me njė operator ekonomik - ku tė gjitha kushtet janė tė pėrcaktuara - me afat 1 vjeēar (12 muaj) . Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 194 282 802.00 08-02-2018
Loti 2- Mirembajtje pajisje laboratorike Spitali Rajonal Vlorė 888 060.00 28-03-2018
Lot.2 "Blerje Kite Reagent dhe materiale konsumi per Laboratorin Klinik - Biokimik" Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė 175 912.00
Blerje materiale dhe kite pėr kėrkim dhe diagnostikim pėr laboratorin e Virologjisė, mikrobiologjisė, parazitologjisė etj. Instituti i Shėndetit Publik Tiranė 2 799 808.00 28-03-2018
Ruajtja me roje private e spitalit. Spitali Rajonal Vlorė 654 464.00
Blerje materiale stomatologjike per vitin 2018 Klinika Stomatologjike Universitare Tiranė 5 569 872.00 23-02-2018
Blerje materiale dhe kite pėr kėrkim dhe diagnostikim pėr laboratorin e biologjisė molekulare dhe HIV, HEP, HPV Instituti i Shėndetit Publik Tiranė 13 743 700.00 01-03-2018
RUAJTJA ME ROJE FIZIKE TE AMBIENTEVE TE DSHP-KURBIN Drejtoria e Shėndetit Publik Kurbin 0.00
Shėrbimi i ruajtjes dhe i sigurisė fizike nė ambjentet e Qkum- sė Shėrbimi Kombėtar i Urgjencės 6 100 000.00 23-01-2018
Loti 10 - Tuba dhe konsumabile laboratorike per fazen preanalitike te perpunimit te gjakut Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 14 608 500.00 26-01-2018
Blerje materiale mjekėsore tė mjekimit, kite, reagente dhe materiale konsumi pėr Laboratorin e Biokimik-Klinik nė QSUT. Loti 5 Kite reagente per SEBIA HYRIS / HIDRASIS Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 697 800.00 20-03-2018
SHĖRBIMIN PRIVAT I SIGURISĖ FIZIKE per nevojat Spitalore DSHS-sė MIRDITĖ . Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė 0.00
Loti21 Phytomenadion (Vitamin K) 10mg/1ml Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan 138 363.00 09-05-2018
Loti22 Human hepatitis B imunoglobulin 50 mg/ml-2ml Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan 127 556.00 09-05-2018
Shėrbim i Ruajtjes dhe Sigurisė Fizike tė objekteve dhe godinave tė Drejtorise se Sherbimit Spitalor Has, per muajin maj 2018 Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Has 243 047.00
“Shėrbimi I ruajtjes dhe sigurisė fizike me roje private" te Drejtorise Shendetit Publik Lushnje Drejtoria e Shėndetit Publik Lushnje 520 840.00
Blerje materiale mjekėsore tė mjekimit, kite, reagente dhe materiale konsumi pėr Laboratorin e Biokimik-Klinik nė QSUT. Loti 4 Kite, reagente per Architect 2000 (ABBOTT) Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 5 253 000.00 20-03-2018
Blerje materiale mjekėsore tė mjekimit, kite, reagente dhe materiale konsumi pėr Laboratorin e Biokimik-Klinik nė QSUT. Loti 3 Kite reagente per IMMULITE 1000, (DPC) Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 7 653 000.00 20-03-2018
Blerje materiale mjekėsore tė mjekimit, kite, reagente dhe materiale konsumi pėr Laboratorin e Biokimik-Klinik nė QSUT. Loti 2 Reagente hematologjik per ABBOTT Cell Dyn 1800 Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 2 402 000.00 20-03-2018
“Sherbim me roje private” per nevoja spitalore. Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė 3 516 034.00
Ruajtje e Spitalit me Roje Private Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh 8 220.00
Blerje materiale mjekėsore tė mjekimit, kite, reagente dhe materiale konsumi pėr Laboratorin e Biokimik-Klinik nė QSUT. Loti 1 Kite reagente dhe materiale konsumi te OLYMPUS AU 640 / AU 2700 Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 14 705 700.00 20-03-2018
Furnizim me materiale pėr trajtimin e mbetjeve tė rrezikshme spitalore pėr QSUT pėr vitin 2018 Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 3 819 990.00 06-04-2018
Loti 5 Doxorubicin Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 8 805 777.00 06-02-2018
Loti 33 Aminophylline Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 162 162.00 09-02-2018
Loti 2 - Sodium chloride Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 201 523 478.00 13-02-2018
Sherbim Mirmbajtje Autoambulanca te SUT per nje periudhe 12 mujore Spitali Universitar i Traumės 1 416 667.00 27-03-2018
Shėrbimi i ruajtjes dhe sigurisė fizike tė objekteve dhe godinave tė Drejtorisė sė Shėrbimit Spitalor Pogradec Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pogradec 6 882 136.00 01-02-2018
Ruajtja e godinės me roje private Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė 7 000 000.00 15-02-2018
Blerje protoxid Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje 1 656 045.00 29-03-2018
Shėrbim me roje private pėr Spitalin Lushnje Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje 5 831 482.00 07-02-2018
Furnizim vendosje pjese kembimi dhe aksesor per paisje mjekesore Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė 510 867.00 27-03-2018
Loti 1 Filma grafie solucione imazheria Drejtoria e Spitalit Rajonal Gjirokastėr 593 760.00 06-04-2018
Ruajtje me Roje private e Ambienteve te QSHSP.3 Poliklinika e Specialiteteve Nr.3 Tiranė 119 270.00
Loti 2 - Blerje Reagente Hormonale Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė 1 135 400.00 19-03-2018
Loti 1 - Blerje Reagente Biokimike Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė 1 955 967.00 19-03-2018
Blerje bukė gruri pėr vitin 2018 Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr 1 100 000.00 19-03-2018
Blerje prodhime blegtorale pėr vitin 2018 Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr 1 199 732.00 16-03-2018
Loti 2 Filma scaneri Drejtoria e Spitalit Rajonal Gjirokastėr 459 900.00 06-04-2018
Kryerja e shėrbimit tė gatimit dhe shpėrndarjen e ushqimit ne SUT Spitali Universitar i Traumės 10 847 250.00
Kryerja e shėrbimit tė Pastrimit tė ambjenteve tė brėndėshme dhe pastrim sistemim gjelbėrimi i ambjenteve tė jashtme pėr SUT Spitali Universitar i Traumės 8 324 964.00
Gazanalizator Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė 951 500.00 29-03-2018
Laboratori bakterologjik Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė 800 600.00 29-03-2018
Loti 1 - Human coagulation Factor IX Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 31 258 890.00 06-02-2018
Blerje oksigjen per nevoja mjekesore Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier 4 938 208.00 27-03-2018
Blerje ushqimesh per spitalin Puke per vitin 2018 Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė 1 500 000.00
Shėrbimi i ruajtjes dhe sigurise fizike me roje private tė AKBPM-sė Agjencia Kombėtare e Barnave dhe Pajisjeve Mjekėsore (AKBPM) 319 624.00
Shėrbimi i pastrimit tė ambjentit tė jashtėm dhe mirėmbajtjes sė sipėrfaqeve tė gjelbėrta nė QSUT, nga data 5 Prill deri mė 31 Maj Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 2 772 262.00
MM3 - Materiale mjekimi pėr anestezi reanimacion, shiringa dhe age, njėpėrdorimshme kirurgjikale - Marrėveshje Kuadėr me njė operator ekonomik - ku tė gjitha kushtet janė tė pėrcaktuara - me afat 1 vjeēar (12 muaj) Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 181 501 982.00 09-02-2018
Shėrbimi i Ruajtjes dhe Sigurisė Fizike me roje private Drejtoria e Shėndetit Publik Mat 475 000.00
Blerje lėndė djegėse pėr ngrohje (Briket Pellet) Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan 3 950 993.00 21-03-2018
Sherbimi i gatimit dhe shperndarja e ushqimit per Spitalin Rajonal Lezhe. Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė 3 061 310.00
Loti 41 POLY(O-2-HYDROXYETHYL) STARCH (-MOLAR SUBSTITUTION 0.38-0.45, -MEAN MOLECULAR WEIGHT = 130.000 Da) + SODIUM ACETATE TRIHYDRATE + SODIUM CHLORIDE + POTASSIUM CHLORIDE + MAGNESIUM CHLORIDE HEXAHYDRATE Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 1 775 023.00 08-02-2018
Loti 3 Human plasma proteins (thereof Immunoglobulin at least 95%) + Immunoglobulin M (IgM) + Immunoglobulin A (IgA) + Immunoglobulin G (IgG) Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 22 535 342.00 08-02-2018
Loti 7 Paracetamol 125 mg Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 91 297.00 12-02-2018
Loti 3 - Blerje Reagente Hematologjike Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė 191 000.00 19-03-2018
Blerje kite reagente per testimin me metoden NAT(pėrfshirė venien ne pėrdorim te aparatit sipas specifikimeve te DST). Qendra Kombėtare e Transfuzionit tė Gjakut 11 500 000.00
Lot 1- Blerje barna me “Spektėr tė gjėrė veprimi, pėr nevoja spitalore” Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė 6 538 856.00
Lot 4 – Blerje medikamenti - Human hepatitis B imunoglobulin - 50 mg/ml-2ml Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė 255 111.00
Loti 16 Propofol Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 9 230 748.00 12-02-2018
Loti 1 Nystatin Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 785 735.00 19-02-2018
Loti 3 Sulfamethoxazole + Trimethoprim Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 16 650.00 19-02-2018
Loti 4 Sulfamethoxazole + Trimethoprim Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 66 204.00 19-02-2018
Loti 5 Teicoplanin Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 872 286.00 19-02-2018
Loti 7 Cisatracurium Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 558 330.00 19-02-2018
Loti 9 Fentanyl Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 7 794 797.00 19-02-2018
Loti 18 Bevacizumab Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 36 736 988.00 19-02-2018
Loti 27 Mercaptopurine Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 151 755.00 19-02-2018
Loti 28 Mesna Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 830 372.00 19-02-2018
Loti 29 Methotrexate Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 1 721 522.00 19-02-2018
Blerje ushqimesh Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat 261 431.00
Sherbimi i rojeve private Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan 1 710 740.00
Riparim dhe mirėmbajtja e autoambulancave tė Spitalit Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė 899 592.00 19-03-2018
Lot 2 - Blerje barna emergjence, pėr nevoja spitalore Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė 568 187.00
Ndertesat Mirembajtje” per nevojat e “Spitalit Psikiatrik dr.”Sadik Dinēi” dhe Qendrat ne Varesi “Drita” Elbasan dhe „Jeta“ Cerrik Spitali Psikiatrik Elbasan 596 448.00
Loti 3 Lende kontrasti per CT 301-350 mg/ ml Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 10 878 898.00 09-02-2018
Loti 4 Lende kontrasti per CT 301-350 mg/ ml Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 23 627 441.00 09-02-2018
Loti 26 Lorazepam Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 198 332.00 09-02-2018
Loti 34 Aminophylline Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 1 803 927.00 09-02-2018
Loti 35 Beclomethasone dipropionate Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 126 088.00 09-02-2018
Loti 44 Salmeterol Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 352 415.00 09-02-2018
Loti 6 Filgrastim Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 17 016 545.00 06-02-2018
Loti 31 Neomycine sulphate + Bacitracin Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 1 194 480.00 06-02-2018
Loti 29 Betamethasone Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 275 789.00 06-02-2018
Loti 26 Mebendazole Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 6 129.00 06-02-2018
Loti 1 Tocilizumab Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 13 350 701.00 08-02-2018
Lot3 Tocilizumab Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 1 111 212.00 08-02-2018
Loti 14 Oxytocin Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 7 569 094.00 08-02-2018
Loti 16 Prednisolone Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 84 487 649.00 08-02-2018
Loti 17 Prednisone Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 175 230.00 08-02-2018
Loti 18 Progesterone Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 603 720.00 08-02-2018
Loti 20 Propylthiouracil Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 8 640.00 08-02-2018
Loti 24 Acetylsalicylic acid Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 18 191.00 08-02-2018
Loti 31 Soya-bean oil, Refined + Glucose anhydrous (as Glucose monohydrate) + Alanine + Arginine + Aspartic acid + Calcium chloride anhydrous (as Calcium chloride dihydrate) + Glutamic acid + Glycine + Histidine + Isoleucine + Leucine + Lysine (as Lysine hydrochloride) + Magnesium sulphate anhydrous (as Magnesium sulphate heptahydrate) + Methionine + Phenylalanine + Potassium chloride + Proline + Serine + Sodium acetate anhydrous (as Sodium acetate trihydrate) + Sodium glycerophosphate, Hydrated + Threonine + Tryptophan + Tyrosine + Valine Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 29 242 347.00 08-02-2018
Loti 33 Epoetine Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 10 885 670.00 08-02-2018
Loti 42 Bemiparine sodium Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 3 077 019.00 08-02-2018
Loti 1 Alteplase Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 33 993 477.00 09-02-2018
Loti 2 faktori X Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 30 078 825.00 09-02-2018
Loti 12 Indomethacin Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 156 157.00 09-02-2018
Loti 15 Tobramycin Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 78 281.00 09-02-2018
Loti 16 Tobramycin + Dexamethasone Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 233 954.00 09-02-2018
Loti 17 Dexamethasone + Neomycin Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 66 679.00 09-02-2018
Loti 20 Clozapine Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 570 377.00 09-02-2018
Loti 23 Haloperidol Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 2 740 230.00 09-02-2018
Loti 24 Haloperidol Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 940 115.00 09-02-2018
Loti 25 Lithium carbonate Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 68 249.00 09-02-2018
Loti 30 Digoxin Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 378 690.00 09-02-2018
Loti 36 Bromhexine Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 82 590.00 09-02-2018
Loti 40 Promethazine Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 3 999 376.00 09-02-2018
Loti 41 Salbutamol Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 75 842.00 09-02-2018
Loti 43 Salbutamol Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 892 356.00 09-02-2018
Loti 1 Morphine Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 9 620 640.00 12-02-2018
Loti 2 Naloxone Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 492 385.00 12-02-2018
Loti 3 Neostigmine bromide Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 4 771 743.00 12-02-2018
Loti 4 Paracetamol 120mg/5ml-100ml Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 542 338.00 12-02-2018
Loti 10 Pethidine hydrochloride Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 1 997 412.00 12-02-2018
Loti 12 Phenobarbital 10%-2 ml Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 530 735.00 12-02-2018
Loti 18 Thiopental Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 3 158 150.00 12-02-2018
Loti 27 Risperidone Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 193 050.00 12-02-2018
Loti 28 Promethazine Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 87 039.00 12-02-2018
Loti 29 Levomepromazine Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 266 014.00 12-02-2018
Loti 30 Amitriptyline Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 15 811.00 12-02-2018
Loti 31 Quetiapine Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 255 721.00 12-02-2018
Loti 32 Haloperidol Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 466 847.00 12-02-2018
Loti 6 Atenolol Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 164 555.00 19-02-2018
Loti 8 Carvedilol 25 mg Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 92 199.00 19-02-2018
Loti 9 Carvedilol 12.5 mg Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 7 999.00 19-02-2018
Loti 10 Diltiazem Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 5 383.00 19-02-2018
Loti 18 Furosemide 40 mg Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 428 002.00 19-02-2018
Loti 20 Hydrochlorothiazide Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 132 987.00 19-02-2018
Loti 22 Isosorbide dinitrate Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 98 350.00 19-02-2018
Loti 27 Lisinopril 10 mg Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 24 140.00 19-02-2018
Loti 32 Moxonidine Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 136 206.00 19-02-2018
Loti 33 Naproxen Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 38 206.00 19-02-2018
Loti 37 Nitrendipine Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 42 509.00 19-02-2018
Ushqime pėr nevojat spitalore Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier 5 161 529.00 08-03-2018
Blerje Ushqime Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė 3 300 000.00 15-03-2018
Shėrbime pėr mirmbajtjen e aparaturave mjeksore nė SUT pėr njė periudhė 12 mujore - Marrėveshje Kuadėr Spitali Universitar i Traumės 3 981 293.00 16-03-2018
Blerje barna pėr hemodializėn nė QSUT (barna pėr dializėn peritoneale) Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 50 225 500.00 16-04-2018
Shėrbimi i rojeve private Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier 8 054 649.00 31-01-2018
Loti 28 Fusidic acid + Hydrocortison Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 692 082.00 06-02-2018
Loti 4 Dexamethasone Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 9 094 572.00 08-02-2018
Loti 21 Somatostatin Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 839 126.00 08-02-2018
Loti 26 Fusidic acid Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 100 069.00 08-02-2018
Loti 28 Alanine + Arginine + Glycine + Histidine + Isoleucine + Leucine + Lysine acetate + Methionine + Phenylalanine + Proline + Serine + Taurine + Threonine + Tryptophan + Tyrosine + Valine Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 3 013 683.00 08-02-2018
Loti 29 Calcium chloride Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 4 061 016.00 08-02-2018
Loti 34 Human Coagulation Factor VIII + Human Von Willenbrand Factor Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 519 262.00 08-02-2018
Loti 39 Glucose Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 2 038 460.00 08-02-2018
Loti 12 Insulin Aspart Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 622 874.00 09-02-2018
Loti 13 Insulin Aspart biphazic (Soluble Insulin Aspart (30%) and Protamine crystallised Insulin Aspart Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 164 369.00 09-02-2018
Loti 14 Insulin Detemir Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 587 485.00 09-02-2018
Loti 37 Ranitidine 50 mg Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 13 661 258.00 09-02-2018
Loti 40 Pyridoxine hydrochloride (Vitamin B6) 100 mg -2 ml Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 11 243 826.00 09-02-2018
Loti 42 Thiamine hydrochloride (Vitamin B1) 50 mg -1 ml Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 10 458 774.00 09-02-2018
Loti 44 Ascorbic acid (Vitamine C) 100 mg - 2 ml Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 21 548 700.00 09-02-2018
Loti 11 Isosorbide mononitrate Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 109 153.00 12-02-2018
Loti 15 Glyceryl trinitrate Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 8 429 206.00 12-02-2018
Loti 20 Propafenon Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 23 766.00 12-02-2018
Loti 28 Triamteren + Hydrochlorothiazide Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 21 168.00 12-02-2018
Loti 33 Noradrenaline Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 6 800 877.00 12-02-2018
Loti 37 Ibuprofen Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 64 810.00 12-02-2018
Loti 39 Ketoprofen Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 3 663 113.00 12-02-2018
Loti 43 Piroxicam Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 46 335.00 12-02-2018
Loti 44 Suxamethonium chloride Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 3 817 309.00 12-02-2018
Loti 2 Adrenaline Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 3 108 725.00 19-02-2018
Loti 3 Amiodarone Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 182 453.00 19-02-2018
Loti 7 Bisoprolol Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 99 526.00 19-02-2018
Loti 30 Metoprolol 100 mg Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 42 077.00 19-02-2018
Loti 35 Nifedipine 10 mg Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 589 848.00 19-02-2018
Blerje orendi spitalore (shtrat pacienti, stativ, komodina) Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier 7 911 200.00 08-03-2018
RUAJTJA ME ROJE FIZIKE TE AMBIENTEVE TE DSHS-KURBIN Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kurbin 559 218.00
Blerje Phytomenadion (Vitamin K) loti 27 Spitali Rajonal Vlorė 13 836.00
Blerje POLY(O-2-HYDROXYETHYL) loti 18 Spitali Rajonal Vlorė 67 749.00
Loti 4 - Enoxaparine sodium Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 32 949 204.00 06-02-2018
Loti 11 - Human albumine Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 7 691 585.00 06-02-2018
Loti 8 - Heparine calcium Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 2 903 466.00 06-02-2018
Loti 4 Iloprost Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 28 646 500.00 08-02-2018
Loti 5 Recombinant Interferon alfa-2b produced in E.coli by recombinant DNA technology Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 28 646 500.00 08-02-2018
Loti 8 Potassium chloride Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 30 210 594.00 08-02-2018
Loti 10 Soya bean oil, refined Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 1 006 065.00 08-02-2018
Loti 12 Sodium chloride 0,9%-1000ml Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 10 115 079.00 08-02-2018
Loti 20 Sodium Chloride 0.9%-100ml Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 3 168 589.00 08-02-2018
Loti 23 Amidotrizoic acid, Meglumine salt +Sodium amidotrizoate Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 834 748.00 08-02-2018
Loti 1 Dalteparine sodium Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 51 644 007.00 09-02-2018
Loti 5 Hyoscine butylbromide 20 mg - 1ml Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 3 998 310.00 09-02-2018
Loti 7 Calcium gluconate Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 9 961 550.00 09-02-2018
Loti 11 Glibenclamide Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 15 896.00 09-02-2018
Loti 24 Magnesium sulphate Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 12 470 579.00 09-02-2018
Loti 25 Metformine 1000 mg Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 89 694.00 09-02-2018
Loti 2 Amantadine Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 10 012.00 09-02-2018
Loti 6 Amoxicilline + acid clavulonic Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 6 626 039.00 09-02-2018
Loti 7 Liposomal Amphotericin B Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 8 506 550.00 09-02-2018
Loti 24 Ciprofloxacine Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 316 365.00 09-02-2018
Loti 35 Midazolam Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 2 076 092.00 12-02-2018
Loti 3 Sodium lactate + Sodium chloride + Potassium chloride + Calcium chloride dihydrate Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 23 721 260.00 12-02-2018
Loti 17 Chlorpromazine Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 355 806.00 12-02-2018
Loti 21 Diazepam 5 mg Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 184 650.00 12-02-2018
Loti 6 Diclofenac Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 6 706 858.00 12-02-2018
Loti 16 Chlordiazepoxide Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 203 404.00 12-02-2018
Loti 1 Human Coagulation Factor VIII Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 85 083 256.00 12-02-2018
Loti 32 Metamizole sodium 1 gr/2 ml Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 6 391 933.00 12-02-2018
Loti 26 Ketamine Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė 682 801.00 12-02-2018
Blerje oksigjeni per emergjence Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje 399 514.00
Blerje ushqime spitalore per nevoja emergjente Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd 497 544.00
Blerje Human Antitetanus Immunoglobulin loti 8 Spitali Rajonal Vlorė 57 150.00
Furnizimin e SUT-sė me Oksigjen te lengshem bar per nevoja emergjente Spitali Universitar i Traumės 891 540.00
Ruajtja me roje private e ambjenteve tė ISHP - sė Instituti i Shėndetit Publik Tiranė 6 335 997.00 12-01-2018
Blerje lėndė djegėse pellet Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė 15 000 000.00 01-02-2018
Mirėmbajtje e disa pajisjeve mjekėsore tė prodhuesit GE nė QSU Nėnė Tereza Tiranė Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 32 011 000.00 21-02-2018
Blerje kite, reagente dhe materiale konsumi pėr laboratorin, Loti 1 - financuar nga Buxheti i Shtetit dhe Autoriteti Kontraktor Qendra Shėndetėsore e Specialiteteve nr.1 2 500 000.00 06-03-2018
Blerje kite, reagente dhe materiale konsumi pėr laboratorin, Loti 4 - financuar nga Buxheti i Shtetit dhe Autoriteti Kontraktor Qendra Shėndetėsore e Specialiteteve nr.1 2 190 000.00 06-03-2018
Blerje DOPAMINE Loti-47 Spitali Rajonal Vlorė 37 760.00
Blerje Tinzaparin sodium loti 19 Spitali Rajonal Vlorė 579 284.00
Blerje Amoxicilline Spitali Rajonal Vlorė 23 055.00
Blerje Mefenamic acid loti 59 Spitali Rajonal Vlorė 398.00
Blerje Aminophylline loti 73 Spitali Rajonal Vlorė 7 092.00
Blerje Olmesartan loti 55 Spitali Rajonal Vlorė 670.00
Blerje Methyldopa loti 52 Spitali Rajonal Vlorė 837.00
Blerje Lanatoside C loti 50 Spitali Rajonal Vlorė 5 292.00
Blerje Paracetamol + Hyoscine loti 72 Spitali Rajonal Vlorė 2 671.00
Blerje Potassium chloride loti 25 Spitali Rajonal Vlorė 58 300.00
Blerje Heparine sodium loti 20 Spitali Rajonal Vlorė 4 477.00
Blerje Ciprofloxacine loti 3 Spitali Rajonal Vlorė 42 970.00
Blerje Nystatin loti 7 Spitali Rajonal Vlorė 848.00
Blerje Atropine sulphate loti 29 Spitali Rajonal Vlorė 24 300.00
Blerje Valsartan loti 58 Spitali Rajonal Vlorė 1 022.00
Blerje Ranolazine loti 57 Spitali Rajonal Vlorė 6 703.00
Blerje Aciclovir loti 62 Spitali Rajonal Vlorė 1 605.00
Blerje Enalapril loti 48 Spitali Rajonal Vlorė 642.00
Blerje Carbocisteine loti 75 Spitali Rajonal Vlorė 14 188.00
Blerje Hyoscine butylbromide loti 30 Spitali Rajonal Vlorė 16 699.00
Blerje Levofloxacin loti 6 Spitali Rajonal Vlorė 3 581.00
Blerje Amiodarone loti 44 Spitali Rajonal Vlorė 1 134.00
Blerje Ciprofloxacin loti 41 Spitali Rajonal Vlorė 6 567.00
Blerje Calcium chloride loti 16 Spitali Rajonal Vlorė 34 144.00
Blerje Codeine loti 65 Spitali Rajonal Vlorė 702.00
Blerje Metoclopramid loti 33 Spitali Rajonal Vlorė 23 205.00
Blerje Omeprazole loti 34 Spitali Rajonal Vlorė 2 469.00
Blerje Acenocoumarol loti 15 Spitali Rajonal Vlorė 282.00
Blerje Hydrochlorothiazide loti 49 Spitali Rajonal Vlorė 107.00
Blerje Diazepam loti 66 Spitali Rajonal Vlorė 4 536.00
Blerje Nebivolol loti 53 Spitali Rajonal Vlorė 1 188.00
Blerje Propafenon loti 56 Spitali Rajonal Vlorė 2 882.00
Blerje Metamizole sodium loti 68 Spitali Rajonal Vlorė 7 349.00
Blerje Amlodipine loti 45 Spitali Rajonal Vlorė 216.00
Blerje Levofloxacin loti 5 Spitali Rajonal Vlorė 171 879.00
Blerje Sodium bicarbonate loti 26 Spitali Rajonal Vlorė 67 470.00
Blerje Magnesium sulphate loti 32 Spitali Rajonal Vlorė 142 560.00
Blerje Amiodarone loti 43 Spitali Rajonal Vlorė 12 405.00
Blerje Gentamicin sulphate loti 4 Spitali Rajonal Vlorė 3 816.00
Blerje MORPHINE loti 69 Spitali Rajonal Vlorė 86 400.00
Blerje Insulin Glargine loti 31 Spitali Rajonal Vlorė 28 910.00
Blerje Lidocaine loti 67 Spitali Rajonal Vlorė 15 444.00
Blerje Dexamethasone + Neomycin sulphate loti 42 Spitali Rajonal Vlorė 9 982.00
Blerje Ketoprofen loti 61 Spitali Rajonal Vlorė 108 375.00
Blerje Caffeine + sodium benzoate loti 64 Spitali Rajonal Vlorė 2 430.00
Blerje Prednisolone loti 14 Spitali Rajonal Vlorė 712 800.00
Sherbim me Roje Private Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė 1 328 567.00
Shėrbimi i Ruajtjes sė Ambjenteve Drejtoria Rajonale e Shendetsise Korce, me 2 vend-roje Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Korēė 5 852 400.00 22-02-2018
Blerje Materiale mjekėsore Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat 1 200 111.00
Blerje medikamente per Spitalin Pogradec Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pogradec 806 940.00
Loti 16 Sistemi nervor Phenytoin sodium 50 mg/ml Flakon/ Ampule Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 263 169.00
Loti 18 - Gjaku dhe organet formuese te gjakut Epoetine 30.000UI Shiringe e para pergatitur Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 2 549 538.00
Loti 19 Gjaku dhe organet formuese te gjakut Glucose 5% - 500 ml Flakon/ Ampule Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 2 078 018.00
Loti 17 Gjaku dhe organet formuese te gjakut Sodium chloride 0.9% - 500 ml Flakon/ Ampule Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 17 016 030.00
Blerje Ciprofloxacine loti 3 Spitali Rajonal Vlorė 0.00
Sigurimi i ndėrtesės sė zyrave, aseteve tė luajtshme dhe tė paluajtshme tė QKUM Shėrbimi Kombėtar i Urgjencės 2 600 000.00 06-03-2018
Blerje protoksid azoti Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Vlorė 1 375 000.00 07-03-2018
Blerje Materiale Radiologjie pėr nevojat spitalore pėr vitin 2018 nė SU “Shefqet Ndroqi” Tiranė - Marreveshje Kuader Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė 1 302 222.00 23-02-2018
Loti 23 Gjaku dhe organet formuese te gjakut Iloprost 20 mcg/1ml Flakon/Ampule Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 0.00
Shėrbim i Ruajtjes dhe Sigurisė Fizike tė objekteve dhe godinave tė Drejtorise se Sherbimit Spitalor Has, per muajin prill 2018 Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Has 243 047.00
Blerje medikamente Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė 4 458 438.00
Sherbimi i kateringut Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat 2 472 402.00
Loti 35 Trastuzumab 150 mg Flakon/Ampule Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan 0.00
Loti 3 Materiale konsumi dhe reagente per aparaturat medika (gaz + elektrolit ) IL Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė 608 200.00 28-02-2018
Prednisolone 25 mg/2ml Flakon/Ampule Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 4 455 000.00
Loti 29 Barna dermatologjike Betamethasone 0,1% - 15 g Tubet Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 39 744.00
Loti 30 Barna dermatologjike Neomycine sulphate + Bacitracin 30 gram Tubet Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 205 632.00
Loti 32 Barna hormonale sistemike, hormonet seksuale Dexamethasone 4 mg/1 ml Flakon/Ampule. Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 594 000.00
Loti 43 Sistemi muskolo-skeletik Ketoprofen 160 mg/2ml Flakon/Ampule. Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 151 719.00
Blerje materialesh mjekėsore pėr Hemodializėn Drejtoria e Spitalit Rajonal Gjirokastėr 23 713 100.00 12-02-2018
Sherbim dhe mirembajtje e objekteve dhe impjanistike Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje 1 666 666.00 23-02-2018
Mirėmbajtje e makinave lėvizėse tė mamografisė Instituti i Shėndetit Publik Tiranė 6 858 540.00 05-03-2018
Cefepime 1 gram Flakon/ Ampule Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 1 145 860.00
Ruajtja me roje private e ambienteve tė QKTGJ-sė Qendra Kombėtare e Transfuzionit tė Gjakut 342 103.00
Sherbimi privat i sigurisė fizike per nevoja emergjente Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd 958 867.00
Sherbimi privat i sigurisė fizike per nevoja emergjente Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd 330 400.00
Filgrastim 300mcg/0.5ml Shiringe e para pergatitur Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 928 867.00
Bortezomib 3,5 mg Flakon/Ampule Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 14 098 031.00
Tocilizumab 80mg/4ml Flakon/Ampule Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 317 489.00
Tocilizumab 200mg/10ml Flakon/Ampule Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 390 953.00
Loti 7 - Konsumabla dhe reagent klasik Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė 2 156 913.00 09-02-2018
Loti 2 - Blerje kite e reagente hematologjike per analizator SISMEX KX-21 Spitali Sarandė 1 087 790.00 01-03-2018
Loti 1 - Blerje kite reagent per laboratorin klinik biokimik Spitali Sarandė 510 520.00 01-03-2018
Loti 17 Levofloxacin 5mg/ml- 100ml. Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan 0.00
Loti 124 Glyceryl trinitrate 5 mg-1.5 ml . Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan 0.00
Loti 131 Buprofen 100mg/5ml100ml. Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan 0.00
Chloramphenicol 1 g/ 10ml Spitali Universitar i Traumės 0.00
Anestezi Reanimacion Fentanyl 50mcg/ml-10ml Spitali Universitar i Traumės 0.00
Sodium lactate + Sodium chloride + Potassiumchloride + Calcium chloride dehydrate 500 ml Spitali Universitar i Traumės 0.00
Cyclophosphamid 500 mg Flakon/Ampule Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 0.00
Mercaptopurine 50 mg Tablete/Kapsule. Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 0.00
Lotin 9 Barna Antineoplastike dhe immunomodulatore Fluorouracil 50mg/1ml20ml Flakon/Ampule. Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 0.00
Loti 45 Sistemi muskolo-skeletik Suxamethonium chloride 100 mg Flakon/Ampule. Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 0.00
Loti 25 Barna Antineoplastike dhe immunomodulatore Vincristine 1 mg/ml Flakon/Ampule. Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 0.00
Loti 14 Barna Antineoplastike dhe immunomodulatore Ifosfamid 1 gr Flakon/Ampule. Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 0.00
Loti 36 Barna hormonale sistemike hormonet seksuale Somatostatin 3 mg Flakon/Ampule. Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 0.00
Nystatin Spitali Universitar i Traumės 0.00
Prednisolone Spitali Universitar i Traumės 0.00
Mannitol Spitali Universitar i Traumės 0.00
Sodium bicarbonate Spitali Universitar i Traumės 0.00
Sodium chloride Spitali Universitar i Traumės 0.00
Cyanocobalamin (Vitamin B12) Spitali Universitar i Traumės 0.00
Hyoscinebutylbromide Spitali Universitar i Traumės 0.00
Metoclopramid Spitali Universitar i Traumės 0.00
Pyridoxine hydrochloride (Vitamin B6). Spitali Universitar i Traumės 0.00
Thiamine hydrochloride (Vitamin B1) Spitali Universitar i Traumės 0.00
Ascorbic acid (Vitamine C) Spitali Universitar i Traumės 0.00
Bupivacaine Spitali Universitar i Traumės 0.00
Caffeine + sodium benzoate Spitali Universitar i Traumės 0.00
Neostigmine bromide Spitali Universitar i Traumės 0.00
Paracetamol Spitali Universitar i Traumės 0.00
Phenobarbital Spitali Universitar i Traumės 0.00
Cefepime 2 gram Flakon/ Ampule Spitali Universitar i Traumės 931 010.00
Meropenem 1gr Flakon/ Ampule Spitali Universitar i Traumės 239 828.00
Methylprednisolone 500 mg Flakon/ Ampule Spitali Universitar i Traumės 262 265.00
Loti 103 Amiodarone 150 mg/3ml Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan 0.00
Shėrbim i leximit primar tė mamografive Instituti i Shėndetit Publik Tiranė 1 940 000.00 19-02-2018
Furnizim me Ushqime pėr Komunitetin Sant Egidio Autoriteti Shėndetėsor Rajonal Tiranė 3 347 936.00 23-02-2018
Tranexamic acid 500 mg - 5 ml Flakon/Ampule Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 267 120.00
Calcium chloride 1g/10 ml Flakon/Ampule Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 512 199.00
Loti 9 Gjaku dhe organet formuese te gjakut Human coagulation Factor IX 250 Ul- 500 UI UI Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 6 064 952.00
Dalteparine sodium 5000UI Shiringe e para pergatitur Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 5 227 010.00
Recombinant Interferon alfa-2b produced in E.coli by recombinant DNA technology 18MIU/1.2 ml Shiringe e para pergatitur Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 4 583 440.00
Human Albumin Serum 20%-50ML Flakon/Ampule Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 1 732 957.00
Phytomenadion (Vitamin K) 10 mg/1ml Flakon/Ampule Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 46 121.00
Cyanocobalamin (Vitamin B12) 500 mcg -1 ml Flakon/Ampule Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 0.00
Neostigmine bromide 0.5 mg/1 ml Flakon/Ampule Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 0.00
Loti 2 “Materiale mjekimi konsumabel dhe kirurgjikale MM2” Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 6 461 120.00
Blerje Ciprofloxacine loti 9 Spitali Rajonal Vlorė 712 782.00
Blerje Diclofenac loti 76 Spitali Rajonal Vlorė 114 845.00
Blerje Omeprazole loti 48 Spitali Rajonal Vlorė 79 899.00
Blerje Paracetamol loti 90 Spitali Rajonal Vlorė 80 118.00
Blerje Cefotaxime loti 4 Spitali Rajonal Vlorė 399 705.00
Blerje Sodium chloride loti 36 Spitali Rajonal Vlorė 945 335.00
Blerje Midazolam loti 87 Spitali Rajonal Vlorė 0.00
Blerje Calcium gluconate loti 43 Spitali Rajonal Vlorė 13 791.00
Blerje Metronidazole loti14 Spitali Rajonal Vlorė 229 172.00
Blerje Pancuronium bromide loti 79 Spitali Rajonal Vlorė 54 000.00
Blerje Sodium chloride loti 37 Spitali Rajonal Vlorė 290 762.00
Blerje Sodium lactate + Sodium chloride + Potassium chloride +Calcium chloride dehydrate loti 38 Spitali Rajonal Vlorė 284 126.00
Blerje Mannitol loti 33 Spitali Rajonal Vlorė 55 665.00
Blerje Ceftazidime loti 5 Spitali Rajonal Vlorė 57 579.00
Blerje Ranitidine loti 52 Spitali Rajonal Vlorė 1 994.00
Blerje Cefuroxime loti 7 Spitali Rajonal Vlorė 132 725.00
Blerje Chloramphenicol loti 8 Spitali Rajonal Vlorė 7 204.00
Blerje Sevoflurane loti 92 Spitali Rajonal Vlorė 314 825.00
Shėrbimi I ruajtjes dhe sigurisė fizike me roje private tė ambjente vetė FSDKSH-sė. Fondi i Sigurimit tė Detyrueshėm tė Kujdesit Shėndetėsor 0.00
Loti 3 Ampicillin 1 gram Flakon/Ampule Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan 0.00
Loti 6 Cefazoline 1 gram Flakon/Ampule Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan 0.00
Loti 7 Cefotaxime 1 gram Flakon/Ampule Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan 0.00
Loti 8 Ceftazidime 1 gram Flakon/Ampule Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan 0.00
Loti 9 Ceftriaxone 1 gram Flakon/Ampule Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan 0.00
Loti 11 Cefuroxime 750 mg Flakon/Ampule Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan 0.00
Loti 12 Ciprofloxacine 500 mg Tablete/Ampule Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan 0.00
Loti 18 Metronidazole 500 mg/100 ml Flakon/Ampule Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan 0.00
Loti 21 Piperacillin + Tazobactam 4 gr + 500 mg Flakon/Ampule Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan 0.00
Loti 22 Human Antitetanus Immunoglobulin 250 IU/1ml Shiringe e para pergatitur Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan 0.00
Loti 24 Vancomycin 1 gram Flakon/Ampule Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan 0.00
Loti 25 Fentanyl 50mcg/ml-10ml Flakon/Ampule Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan 0.00
Loti 29 Docetaxel 80 mg/4 ml Flakon/Ampule Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan 0.00
Loti 31 Fluorouracil 50mg/1ml-20ml Flakon/Ampule Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan 0.00
Loti 33 Oxaliplatin 5mg/ml-20ml Flakon/Ampule Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan 0.00
Loti 34 Paclitaxel 100 mg Flakon/Ampule Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan 0.00
Loti 36 Epirubicin hydrochloride 50mg Flakon/Ampule Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan 0.00
Loti 40 Povidone Iodine 10%- 1000 ml Flakon/Ampule Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan 0.00
Loti 57 Glucose 5% - 500 ml Flakon/Ampule Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan 0.00
Loti 59 Heparine sodium 25000 UI/5 ml Flakon/Ampule Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan 0.00
Loti 62 Mannitol 20%-250 ml Flakon/Ampule Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan 0.00
Loti 65 Sodium chloride 0.9% - 500 ml Flakon/Ampule Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan 0.00
Loti 66 Sodium chloride 10% - 10 ml Flakon/Ampule Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan 0.00
Loti 67 Sodium chloride 0.9% - 250 ml Flakon/ Ampule Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan 0.00
Loti 68 Sodium lactate + Sodium chloride + Potassium chloride+ Calcium chloride dehydrate 500 ml Ampule Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan 0.00
Loti 71 Glucose 5% -250 ml Flakon/ Ampule Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan 0.00
Loti 88 Omeprazole 20 mg Flakon/ Ampule Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan 0.00
Loti 89 Omeprazole 40 mg Flakon/ Ampule Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan 0.00
Loti 112 Dopamine 50 mg – 5 ml Flakon/ Ampule Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan 0.00
Loti 136 Suxamethonium chloride 100 mg Flakon/ Ampule Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan 0.00
Loti 157 Thiopental 1 gram Flakon/ Ampule Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan 0.00
Loti 158 Tramadol 100mg- 2 ml Flakon/ Ampule Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan 0.00
Loti 13 Ciprofloxacine 100 mg/10ml Flakon/Ampule Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan 0.00
Loti 14 Doxycycline 100 mg Tablete/ Kapsule Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan 0.00
Loti 15 Gentamicin sulphate 80 mg/2 ml Flakon/Ampule Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan 0.00
Loti 46 Prednisolone 25 mg/2ml Flakon/Ampule Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan 0.00
Loti 47 Progesterone 25 mg -1ml Flakon/Ampule Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan 0.00
Loti 50 Tranexamic acid 500 mg - 5ml Flakon/Ampule Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan 0.00
Loti 52 Calcium chloride 1g/10 ml Flakon/Ampule Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan 0.00
Loti 63 Potassium chloride 0.075 gr-10 ml Flakon/Ampule Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan 0.00
Loti 64 Sodium bicarbonate 0.84 gr -10 ml Flakon/Ampule Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan 0.00
Loti 70 Cyanocobalamin (Vitamin B12) 500 mcg -1ml Flakon/Ampule Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan 0.00
Loti 73 Atropine sulphate 1 mg -1 ml Flakon/Ampule Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan 0.00
Loti 74 Hyoscine butylbromide 20 mg -1ml Flakon/Ampule Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan 0.00
Loti 85 Magnesium sulphate 2.5 g -10ml Flakon/Ampule Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan 0.00
Loti 87 Metoclopramid 10mg-2ml Flakon/Ampule Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan 0.00
Loti 90 Papaverine hydrochloride 40 mg-1ml Flakon/Ampule Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan 0.00
Loti 92 Ranitidine 50 mg Flakon/Ampule Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan 0.00
Loti 94 Pyridoxine hydrochloride (Vitamin B6) 100 mg -2 ml Flakon/Ampule Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan 0.00
Loti 95 Thiamine hydrochloride (Vitamin B1) 50 mg -1ml Flakon/Ampule Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan 0.00
Loti 96 Ascorbic acid (Vitamine C) 100 mg - 2 ml Flakon/Ampule Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan 0.00
Loti 133 Ketoprofen 160 mg/2ml Flakon/Ampule Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan 0.00
Loti 139 Bupivacaine 5mg/ml 20ml Flakon/Ampule Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan 0.00
Loti 142 Diazepam 10 mg/2ml Flakon/Ampule Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan 0.00
Loti 143 Lidocaine 20 mg/ml50 ml Flakon/Ampule Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan 0.00
Loti 144 Metamizole sodium 1 gr/2 ml Flakon/Ampule Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan 0.00
Loti 147 Neostigmine bromide 0.5 mg/1 ml Flakon/Ampule Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan 0.00
Loti 160 Aminophylline 250 mg/10 ml Flakon/Ampule Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan 0.00
Loti 162 Promethazine 50 mg/ 2 ml Flakon/Ampule Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan 0.00
Loti 93 Ranitidine 150 mg Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan 0.00
Loti 114 Furosemide 20 mg/2 ml Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan 0.00
Loti 130 Diclofenac 75 mg/3ml Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan 0.00
Loti 145 Midazolam 15 mg/3 ml Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan 0.00
Loti 31 Gjaku dhe organet formuese te gjakut Sodium bicarbonate 0.84 gr -10 ml Flakon/Ampule. Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 0.00
Loti 12 Metabolizmi dhe trakti tretes Ondansetron 8mg/4ml Flakon/ Ampule Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 8 898 500.00
Loti 29 Organet e shqisave Tobramycin 3 mg/ml Flakon/ Ampule Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 0.00
Loti 30 Organet e shqisave Tobramycin + Dexamethasone (3mg+1mg)/ml Flakon/ Ampule Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 0.00
Loti 42 Sistemi nervor Levodopa + Benserazide 250mg Tablete/ Kapsule Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 0.00
Loti II: “Blerje uniformash, veshmbathjesh dhe elementesh tė tjera, pėrbėrėse tė tyre pėr Qendrėn Kombėtare tė Urgjencės Mjekėsore”. Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara 38 564 448.00
Loti II - Blerje Mish vici cilėsi e pare dhe mish pule Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė 1 065 531.00 15-02-2018
Blerje Kite dhe Reagent Drejtoria e Spitalit Rajonal Gjirokastėr 3 563 500.00 26-02-2018
Sodium chloride10% - 10 ml Flakon/ Ampule Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 617 980.00
Sodium lactate + Sodium chloride + Potassium chloride + Calcium chloride dihydrate 500 ml Flakon/ Ampule Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 185 088.00
MRI Gadopentetic acid, Dimeglumine salt 10ml Flakon/Ampule Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 1 201 337.00
Ceftazidime 1 gram Flakon/ Ampule Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 499 022.00
Ciprofloxacine 100 mg/10ml Flakon/ Ampule Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 1 074 244.00
Tigecycline 50mg/5ml Flakon/Ampule Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 2 359 764.00
Ciprofloxacine 400mg/200ml Flakon/ Ampule Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 773 456.00
Fentanyl 50mcg/ml-10ml Flakon/ Ampule Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 700 488.00
Rifampicin 300 mg Tablete/ Kapsuleme Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 38 636.00
Haloperidol 20 mg/10ml Flakon/ Ampule Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 81 000.00
Cefazoline Spitali Rajonal Shkodėr 50 131.00
Ceftriaxone Spitali Rajonal Shkodėr 572 930.00
Ciprofloxacine Spitali Rajonal Shkodėr 128 909.00
Acetylsalicylicacid. Spitali Rajonal Shkodėr 572.00
Calcium chloride Spitali Rajonal Shkodėr 42 683.00
Heparine sodium Spitali Rajonal Shkodėr 671 617.00
Mannitol Spitali Rajonal Shkodėr 834 982.00
Hyoscine butylbromide Spitali Rajonal Shkodėr 51 291.00
Calcium gluconate Spitali Rajonal Shkodėr 137 909.00
Metoclopramid Spitali Rajonal Shkodėr 77 346.00
Ranitidine Spitali Rajonal Shkodėr 81 432.00
Adrenaline Spitali Rajonal Shkodėr 30 646.00
Furosemide Spitali Rajonal Shkodėr 125 448.00
Hydrochlorothiazide Spitali Rajonal Shkodėr 894.00
Spironolactone Spitali Rajonal Shkodėr 1 890.00
Metamizolesodium Spitali Rajonal Shkodėr 111 348.00
Tramadol Spitali Rajonal Shkodėr 2 656.00
Aminophylline Spitali Rajonal Shkodėr 10 639.00
Soya-bean oil, Refined + Glucose anhydrous (as Glucose monohydrate) + Alanine + Arginine + Aspartic acid + Calcium chloride anhydrous (as Calcium chloride dihydrate) + Glutamic acid + Glycine + Histidine + Isoleucine + Leucine + Lysine (as Lysine hydrochloride) + Magnesium sulphate anhydrous (as Magnesium sulphate heptahydrate) + Methionine + Phenylalanine + Potassium chloride + Proline + Serine + Sodium acetate anhydrous (as Sodium acetate trihydrate) + Sodium glycerophosphate, Hydrated + Threonine + Tryptophan + Tyrosine + Valine 1440 ml Flakon/ Ampule Spitali Universitar i Traumės 1 038 435.00
Loti 3 Metabolizmi dhe trakti tretes Calcium gluconate 1 gr/ 10ml Flakon/ Ampule Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 0.00
Lotin 50 Sistemi respirator Salmeterol Pressurised inhalation suspension x 25mcg/actuation Flakon/ Ampule Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 4 000.00
Loti 54- Sistemi nervor Propofol 10mg/ml Flakon/ Ampule 3500 Spitali Universitar i Traumės 0.00
Shėrbim evadim, transport dhe trajtim tė mbetjeve tė rrezikshme spitalore Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė 5 472 000.00 22-02-2018
Loti III - te Blerje filma per Aparat Dry pix 700, Spitali Korce Marreveshje Kuader - me nje operator ekonomik ku te gjitha kushtet jane te percaktuara - me afat 12 muaj. Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė 1 355 000.00 26-02-2018
Loti 3 Anti-infektive te pergjithshem Liposomal Amphotericin B 50mgFlakon/ Ampuleme Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 1 372 024.00
Loti 6 Anti-infektive te pergjithshem Cefazoline 1 gram Flakon/ Ampuleme Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 2 807 357.00
Loti 44 Sistemi respirator Aminophylline 250 mg/10 ml Flakon/ Ampule Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 0.00
Loti 31 Anti-infektive te pergjithshem Human Antitetanus Immunoglobulin 250 IU/1ml Shiringe e para pergatitur Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 480 058.00
Blerje Protoksid Azoti Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė 2 000 000.00 20-02-2018
Torasemide 10 mg/2ml Flakon/ Ampule Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 0.00
Torasemide 10 mg Tablete/ Kapsule Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 0.00
Sherbimi I Lavanterise Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat 766 815.00
Sherbimi I Rojes Private Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat 958 860.00
Loti 27 Anti-infektive te pergjithshem Nystatin 100.000UI/30ml Flakon/ Ampule Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 15 900.00
Loti 28 Anti-infektive te pergjithshem Nystatin 500 000 UI Tablete / Kapsuleme Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 16 960.00
LOTI 15 Gjaku dhe organet formuese te gjakut Tinzaparine sodium 4500UI Shiringe e para pergatitur. Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 3 591 558.00
Kite dhe Reagent pėr laboratorėt spitalor i ndarė nė 6 lote. Loti II Autoanalizatori Hematologjik Besnesphera H32 Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier 938 280.00 31-01-2018
Kite dhe Reagent pėr laboratorėt spitalor i ndarė nė 6 lote. Loti IV Reagente per I-Chroma Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier 5 345 000.00 31-01-2018
Evadim mbetjesh Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė 918 000.00 19-02-2018
Blerje Protoksid Azoti Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė 3 807 000.00 22-02-2018
Eleminim mbetjesh tė rrezikshme spitalore Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė 7 957 020.00 22-02-2018
Evadim i Mbetjeve Urbane pėr nevoja tė Spitalit Psikiatrik “Ali Mihali” Vlorė Spitali Psikiatrik Vlorė 987 278.00 23-02-2018
Amiodarone 150 mg/3ml Flakon/ Ampule Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 0.00
Sodium Valproate + Valproic Acid 145 mg+333 mg Tablete/ Kapsule Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 0.00
Lercanidipine 10 mg Tablete/ Kapsule Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 0.00
Blerje materiale mjekimi konsumabel dhe kirurgjikal loti 2 Spitali Rajonal Vlorė 0.00
Blerje materiale mjekimi te pergjithshem loti 1 Spitali Rajonal Vlorė 0.00
Loti 92. Indomethacin Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės 0.00
Loti 2 Gjaku dhe organet formuese te gjakut Folic acid 5mg Tablete/ Kapsule. Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 2 741.00
Loti 27 Gjaku dhe organet formuese te gjakut Mannitol 20%-250 ml Flakon/Ampule. Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 482 434.00
Loti 48 Sistemi nervor Phenobarbital 60 mg Tablete/Kapsule. Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 1 116.00
Loti 18 sodium bicarbonat Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje 0.00
Loti 25 Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje 8 650.00
Loti 26 Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje 13 660.00
Loti 46 Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje 43 755.00
Loti 47 Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje 87 020.00
Loti 19. Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje 915 650.00
Loti 49 Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje 15 600.00
Loti 41 Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje 139 800.00
Loti 30 Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje 83 000.00
Loti 14 Metabolizmi dhe trakti tretes Ranitidine 50 mg Flakon/ Ampule. Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 0.00
Loti 2 Metabolizmi dhe trakti tretes Hyoscine butylbromide 20 mg - 1ml Flakon/ Ampule Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 0.00
Loti 4 Metabolizmi dhe trakti tretes Drotaverine hydrochloride 40 mg - 2 ml Flakon/ Ampule Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 0.00
Loti 8 Metabolizmi dhe trakti tretes Metformine 1000 mg Tablete/ Kapsule Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 0.00
Loti 9 Metabolizmi dhe trakti tretes Metformine 500 mg Tablete/ Kapsule Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 0.00
Loti 10 Metabolizmi dhe trakti tretes Metoclopramid 10 mg Tablete/ Kapsule Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 0.00
Loti 18 Metabolizmi dhe trakti tretes Pyridoxine hydrochloride(Vitamin B6) 25mg Tablete/ Kapsule Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 0.00
Loti 20 Metabolizmi dhe trakti tretes Thiamine hydrochloride (Vitamin B1) 10 mg Tablete/ Kapsule Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 0.00
Loti 22 Metabolizmi dhe trakti tretes Ascorbic acid (Vitamine C) 100 mg Tablete/ Kapsule Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 0.00
Loti 35 Sistemi nervor Chlordiazepoxide 10 mg Tablete/ Kapsule Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 0.00
Loti 45 Sistemi respirator Carbocisteine 5gr/100 ml Flakon/ Ampule Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 0.00
Loti 48 Sistemi respirator Salbutamol 2mg/5ml -150 ml Flakon/ Ampule Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 0.00
Blerje oksigjen gaz mjekesor per perdorim spitalor viti 2018. Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kurbin 0.00
Loti 5 - Kite pėr identifikim Flore patogene, kite pėr Bactec MGIT 960 Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė 1 643 000.00 09-02-2018
Loti 2 - Reagente pėr koagulim hemostazė ACL 700 Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė 611 450.00 09-02-2018
Loti 1 - Kite dhe reagente pėr Autoanalizator C111, Elecsys, Cellcounter, Gazometer dhe Elektrolitmeter Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė 9 210 087.00 09-02-2018
Blerje medikamente (Albumine Humane 5 % 250 ml) Qendra Kombėtare e Transfuzionit tė Gjakut 2 548 106.00 16-03-2018
Loti 3 Sistemi kardiovaskular Diltiazem 60 mg Tablete/ Kapsule Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 400.00
Loti 6 Sistemi kardiovaskular Enalapril 20 mg Tablete/ Kapsule Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 0.00
Loti 17 Sistemi kardiovaskular Lanatoside C 0.4 mg - 2 ml Flakon/ Ampule Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 0.00
Loti 22 Sistemi kardiovaskular Naproxen 500 mg Tablete/ Kapsule Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 0.00
Loti 23 Sistemi kardiovaskular Nebivolol 5mg Tablete/ Kapsule Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 0.00
Loti 24 Sistemi kardiovaskular Nifedipine 20 mg Tablete/ Kapsule Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 0.00
Loti 45 Sistemi nervor Levomepromazine 25mg Tablete/ Kapsule Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 0.00
Loti 29 Sistemi kardiovaskular Simvastatine 40 mg Tablete/ Kapsule Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 0.00
Loti 32 Sistemi kardiovaskular Triamteren + Hydrochlorothiazide 50 mg+25 mg Tablete/ Kapsule Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 0.00
Loti 40 Sistemi nervor Trihexyphenidyl hydrochloride 5mg Tablete/ Kapsule Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 0.00
Loti 27 Sistemi kardiovaskular Olmesartan 20 mg Tablete/ Kapsule Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 0.00
Loti 44 Sistemi nervor Risperidone 1mg/ml-30ml Flakon/ Ampule Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 0.00
Alanine + Arginine + Glycine + Histidine + Isoleucine + Leucine + Lysine acetate + Methionine + Phenylalanine + Proline + Serine + Taurine + Threonine + Tryptophan + Tyrosine + Valine 5%/500 ml Flakon/Ampule Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 446 885.00
Soya-bean oil, Refined + Glucose anhydrous (as Glucose monohydrate) + Alanine + Arginine + Aspartic acid + Calcium chloride anhydrous (as Calcium chloride dihydrate) + Glutamic acid + Glycine + Histidine + Isoleucine + Leucine + Lysine (as Lysine hydrochloride) + Magnesium sulphate anhydrous (as Magnesium sulphate heptahydrate) + Methionine + Phenylalanine + Potassium chloride + Proline + Serine + Sodium acetate anhydrous (as Sodium acetate trihydrate) + Sodium glycerophosphate, Hydrated + Threonine + Tryptophan + Tyrosine + Valine1440 ml Flakon/ Ampule Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 5 150 641.00
POLY(O-2-HYDROXYETHYL) STARCH (-MOLAR SUBSTITUTION 0.380.45, -MEAN MOLECULAR WEIGHT = 130.000 Da) + SODIUM ACETATE TRIHYDRATE + SODIUM CHLORIDE + POTASSIUM CHLORIDE + MAGNESIUM CHLORIDE HEXAHYDRATE (60g + 4.63g + 6.02g + 0.30g + 0.30g)/1000ml Flakon/Ampule Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 169 372.00
Loti 41 Lende kontrasti per CT 351-400 mg/ml 200 ml Flakon/Ampule Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 8 168 601.00
rFaktori VII (Eptacog Alfa) 2mg/vial (100KIU/vial) Flakon Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 3 787 080.00
Human plasma proteins (thereof Immunoglobulin at least 95%) + Immunoglobulin M (IgM) + Immunoglobulin A (IgA) + Immunoglobulin G (IgG) (50 mg + 6 mg + 6 mg + 38 mg)/1 m-50ml Flakon/ Ampule Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 0.00
Loti 1 “Materiale mjekimi MM1” Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 4 140 175.00
Riparim dhe mirembajtje automjetesh 2018 Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje 1 250 000.00
Loti 32 Sistemi nervor Amisulpride 400 mg Tablete/ Kapsule Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" 0.00
Loti 6 Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė 373 837.00
Loti 5 Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė 69 826.00
Loti 9 Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė 19 994.00
Loti 10 Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė 108 276.00
Blerje set tė Urgjencės Mjekėsore Shėrbimi Kombėtar i Urgjencės 39 644 828.00 23-10-2017
Blerje medikamente per nevoja emergjente” Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd 1 981 808.00
Blerje artikuj ushqimore per nevoja te Spitalit Tropoje Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Tropojė 1 083 333.00
Shėrbimi i Sigurimit dhe Ruajtjes fizike Drejtoria e Shėndetit Publik Mat 158 333.00
Loti 170 Salbutamol. Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės 0.00
Loti 157 Phenobarbital 60 mg. Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės 0.00
Loti 161 Amitriptyline. Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės 0.00
Loti 162 Haloperidol. Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės 0.00
Loti 39 Acetylsalicylic acid 500 mg . Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės 0.00
Loti 38 Acetylsalicylic acid. Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės 0.00