Open Procurement Albania

Graphical display of results by searched conditions

Summary results by searched conditions

Tenderer institution no. Economic operator no. No. of announced tenders Total limit fund of tenders (in ALL, without VAT) No. of tenders declared with winner (in ALL, without VAT) Total limit fund of tenders declared by winner (in ALL, without VAT) Awarded total value (in ALL, without VAT)
61 1452 8,250 29,971,300,338 5,708 25,205,670,382 21,910,729,010

Tenders list

Procuring Authority by Local Government Entity Tender object Estimated / Ceiling Value ALL without VAT ALL Stage Procedure Successful Bidder /Supplier / Provider Awarded value
Local Unit Tiranė Kontratė nė bazė tė njė Marrėveshje kuadėr: Shėrbim printimi fatura uji Signed the Contract ALBANIAN DIGITAL PRINTING SOLUTIONS & SERVICES SHPK
Local Unit Vlorė Kontratė nė bazė tė njė Marrėveshje kuadėr: Ruajtja e objekteve tė Bashkisė Vlorė Signed the Contract FPM SHPK
Local Unit Lushnje Kontratė nė bazė tė njė Marrėveshje kuadėr: Shėrbimi i pastrimit dhe grumbullimi i mbetjeve urbane Signed the Contract LEAL & HIGJENA
Local Unit Elbasan Kontratė nė bazė tė njė Marrėveshje Kuadėr: Internet falas per banoret e te gjitha Njesive Administrative dhe qendren e qytetit te Elbasanit Signed the Contract ALBTELECOM SHA
Local Unit Tiranė Kontratė nė bazė tė njė Marrėveshje kuadėr: Loti i parė: Blerje buke pėr Konviktet e Shkollave tė Mesme, Signed the Contract KADRA SHPK
Local Unit Tiranė Kontratė nė bazė tė njė Marrėveshje kuadėr: Loti II: Ofrimi i shėrbimit online pėr monitorimin e trafikut urban Signed the Contract ALBTELECOM SHA
Local Unit Tiranė Kontratė nė bazė tė njė Marrėveshje kuadėr: Loti I: Shėrbim pėr infrastrukturė tė dedikuar optike dhe shėrbime data Signed the Contract ALBTELECOM SHA
Local Unit Tiranė Kontratė nė bazė tė njė Marrėveshje kuadėr: Blerje aktivitete tė ndryshme pėr Bashkinė Tiranė pėr periudhėn 2019-2021. Signed the Contract PROSOUND
Local Unit Shijak Kontratė nė bazė tė njė Marrėveshje kuadėr: Blerje pjesė kėmbimi pėr mjetet e Bashkisė Shijak Signed the Contract Besnik Meēi
Local Unit Shijak Kontratė nė bazė tė njė Marrėveshje kuadėr: Blerje pjesė kėmbimi pėr mjetet e Bashkisė Shijak Signed the Contract Besnik Meēi
Local Unit Korēė Kontratė nė bazė tė njė Marrėveshje kuadėr: LOTI 1 - Blerje Nafte Signed the Contract AROIL COMPANY
Local Unit Tiranė Kontratė nė bazė tė njė Marrėveshje kuadėr: Loti i parė: Blerje buke pėr Konviktet e Shkollave tė Mesme, Signed the Contract KADRA SHPK
Local Unit Tiranė Kontratė nė bazė tė njė Marrėveshje kuadėr: Loti i tretė: Blerje ushqime blegtorale pėr Konviktet e Shkollave te Mesme Signed the Contract KADRA SHPK
Local Unit Tiranė Kontratė nė bazė tė njė Marrėveshje kuadėr: Loti i katėrt: Blerje fruta perime pėr Konviktet e Shkollave tė Mesme Signed the Contract DOGEL SHPK
Local Unit Tiranė Kontratė nė bazė tė njė Marrėveshje kuadėr: Loti i dytė - Blerje ushqime koloniale pėr Konviktet e Shkollave tė Mesme Signed the Contract GERTI - 1987
Local Unit Korēė Kontratė nė bazė tė njė Marrėveshje kuadėr: LOTI 2- Blerje Benzine Signed the Contract AROIL COMPANY
Local Unit Tiranė Kontratė nė bazė tė njė Marrėveshje kuadėr: Blerje artikuj ushqimorė pėr shkollėn Luigj Gurakuqi pėr vitin 2019 Signed the Contract DAJTI PARK 2007 SHPK (ISH VLLAZNIA SHPK-K11507003S)
Local Unit Fier Kontratė nė bazė tė njė Marrėveshje kuadėr: Loti 3 - Riparim i mjeteve tė rėnda tė Bashkisė Fier dhe enteve tė saj Signed the Contract MAG SHPK
Local Unit Malėsi e Madhe Kontratė nė bazė tė njė Marrėveshje kuadėr: Furnizim me karburant per vitin 2019 Signed the Contract Kastrati Shpk - Kastrati Sha
Local Unit Fier Kontratė nė bazė tė njė Marrėveshje kuadėr: Loti 3 - Riparim i mjeteve tė rėnda tė Bashkisė Fier dhe enteve tė saj Signed the Contract MAG SHPK
Local Unit Fier Kontratė nė bazė tė njė Marrėveshje kuadėr: Loti 2 - Riparim i kamioneve tė Bashkisė Fier dhe enteve tė saj Signed the Contract MAG SHPK
Local Unit Fier Kontratė nė bazė tė njė Marrėveshje kuadėr: Loti 3 - Riparim i mjeteve tė rėnda tė Bashkisė Fier dhe enteve tė saj Signed the Contract MAG SHPK
Local Unit Kėlcyrė Sistemim asfaltim Rruga Sukė Podgoran Fushė,Rruga Goricė,Rruga Komarak e Vinokash rruga Gur Fshat Kėlcyre,Rruga Rriban. 37,211,972 Signed the Contract HITO 94 SHPK 30,294,476.00
Local Unit Shijak Kontratė nė bazė tė njė Marrėveshje kuadėr: Blerje pjesė kėmbimi pėr mjetet e bashkisė Shijak. Signed the Contract Besnik Meēi
Local Unit Fier Kontratė nė bazė tė njė Marrėveshje kuadėr: Loti 2 - Riparim i kamioneve tė Bashkisė Fier dhe enteve tė saj Signed the Contract MAG SHPK
Local Unit Patos Rikonstruksion i rrugės Alit Gjeriti Zharrėz ,Patos. 13,328,682 Signed the Contract KEVIN CONSTRUKSION  & Shpresa-Al SHPK 9,129,835.00
Local Unit Korēė Kontratė nė bazė tė njė Marrėveshje kuadėr: LOTI 1 - Blerje Nafte Signed the Contract AROIL COMPANY
Local Unit Fier Kontratė nė bazė tė njė Marrėveshje kuadėr: Loti 2 - Riparim i kamioneve tė Bashkisė Fier dhe enteve tė saj Signed the Contract MAG SHPK
Local Unit Tropojė Blerje artikuj ushqimore per kopshtet dhe ēerdhen e femijeve 1,000,000 Signed the Contract Nazmi Murataj 975,438.00
Local Unit Shijak Asistence teknike, Trajnim, Projekt GIS, Rregulla dhe Standarde Teknike pėr Punėt me Pasuritė e Paluajtshme nė funksion tė stabilizimit tė titujve me ligjin 7501 dhe regjistrimin e parė pėr zona tė vecanta. 4,100,000 Signed the Contract INVENT SHPK + GEO CONSULTING SHPK 4,050,000.00

Privacy Policy

Except when otherwise defined, all data & information offered in Open Procurement Albania is available under the licenses: This material is Open Data