Open Procurement Albania

Ndertim Rruga Porto Romano Durres,Loti 3.

Autoritet Prokurues Autoriteti Rrugor Shqiptar
Institucioni Prokurues Autoriteti Rrugor Shqiptar
Objekti i Tenderit Ndertim Rruga Porto Romano Durres,Loti 3.

Burimi i Financimit: Buxheti i Shtetit.
Nr. Reference REF-57453-05-06-2020
Vlera / Fondi Limit 669 384 858,00
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Rishpallur Prokurimi
Data e Njoftimit tė Tenderit 07-05-2020
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 10-06-2020
Data e mbajtjes sė tenderit 10-06-2020
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 12muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit
  Specifikimet Teknike

  Grafiku i Punimeve

  Preventiv

  Specifikime te sinjalistikes.

  Raport teknik.

  Projekt zbatimi.

  Projekt zbatimi (II).

  Prerje Gjatesore ne Aks te Tombinos .

  Planimetria e Rrethrrotullimit Km 5+040 Sh. 1:500.

  Prerje Gjatesore Sh 1:125 Sipas A-A

  Profili Gjatesor

  “Ndertim Rruga Porto Romano Durres,Loti 3”

  Autoritet Prokurues Autoriteti Rrugor Shqiptar
  Institucioni Prokurues Autoriteti Rrugor Shqiptar
  Objekti i Tenderit “Ndertim Rruga Porto Romano Durres,Loti 3”.

  Burimi i Financimit: Buxheti i Shtetit.
  Nr. Reference REF-56743-04-23-2020
  Vlera / Fondi Limit 669 384 858,00
  Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
  Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
  Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
  Data e Njoftimit tė Tenderit 24-04-2020
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 25-05-2020
  Data e mbajtjes sė tenderit 25-05-2020
  Nr. i Operatorėve Konkurues
  Operatorė Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 12muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Pėr shkaqe qė dalin jashtė kontrollit tė autoritetit kontraktor dhe tė paparashikueshme nė kohėn e fillimit tė procedurės sė prokurimit, duke respektuar parimet e barazisė dhe tė transparencės, sipas pėrcaktimit nė rregullat e prokurimit publik.
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr. 22 datė 27 Prill 2020
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit
  Preventiv.

  Planimetria.

  Specifikimet Teknike.

  Horografia e Varianteve.

  Specifikime te sinjalistikes

  Nenkalimet Kembesoreve

  Planimetria e Rrethrrotullimit Km 5+040 SH. 1:500

  Planimetria

  Prerje gjatesore ne aksin e tombinos sipas A-A

  Raport teknik

  Profili Gjatesor

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data