Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
29 FLORFARMA SHPK 1059 282,123,035 1,056 281,476,410 276,239,143

Lista e tenderave

Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Blerje medikamentesh e ndarė nė 59 lote, pėr plotėsimin e nevojave deri mė 15 Prill. Loti 8 - Anti-infektive tė pėrgjithshėm, Metronidazole 106,000 Lidhur Kontrata FLORFARMA SHPK 105500
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Blerje medikamentesh e ndarė nė 59 lote, pėr plotėsimin e nevojave deri mė 15 Prill. Loti 30 - Metabolizmi dhe trakti tretes, Calcium gluconate 46,421 Lidhur Kontrata FLORFARMA SHPK 45900
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Blerje medikamentesh e ndarė nė 59 lote, pėr plotėsimin e nevojave deri mė 15 Prill. Loti 57 - Sistemi nervor, Thiopental sodium and sodium carbonate 17,684 Lidhur Kontrata FLORFARMA SHPK 17590
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Rajonal Shkodėr B7 - Blerje barna psikiatrie, sistemi kardiovaskular, sistemi muskolo - skeletik, sistemi nervor dhe sistemi respirator pėr nevoja spitalore, ndarė nė 36 lote. Loti 16 - Pancuronium bromide, 4 mg - 2 ml, Flakon/ Ampule; Loti - 17 Suxamethonium chloride dhe Loti 32 - Thiopental. Tender i pėrqėnduar i realizuar nga Ministria e Shėndetėsisė, me financim nga Buxheti i Shtetit 2017 540,721 Lidhur Kontrata FLORFARMA SHPK 540720.833333333
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Loti 16 - Pancuronium bromide, 4 mg - 2 ml, Flakon/ Ampule. Tender i pėrqėnduar i realizuar nga Ministria e Shėndetėsisė, me financim nga Buxheti i Shtetit 2017 32,850 Lidhur Kontrata FLORFARMA SHPK 32850
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Loti 17 - Suxamethonium chloride, 100 mg, Flakon/ Ampule. Tender i pėrqėnduar i realizuar nga Ministria e Shėndetėsisė, me financim nga Buxheti i Shtetit 2017 39,140 Lidhur Kontrata FLORFARMA SHPK 39140
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Loti 32 - Thiopental, 1 gr, Flakon/ Ampule 21,180 Lidhur Kontrata FLORFARMA SHPK 21180
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Loti 16 - Pancuronium bromide, 4 mg - 2 ml, Flakon/ Ampule. Tender i pėrqėnduar i realizuar nga Ministria e Shėndetėsisė, me financim nga Buxheti i Shtetit 2017 32,850 Lidhur Kontrata FLORFARMA SHPK 32850
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Loti 17 - Suxamethonium chloride, 100 mg, Flakon/ Ampule. Tender i pėrqėnduar i realizuar nga Ministria e Shėndetėsisė, me financim nga Buxheti i Shtetit 2017 39,140 Lidhur Kontrata FLORFARMA SHPK 39140
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Loti 32 - Thiopental, 1 gr, Flakon/ Ampule 21,180 Lidhur Kontrata FLORFARMA SHPK 21180
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Loti 32 - Thiopental, 1 gr, Flakon/ Ampule 7,354 Lidhur Kontrata FLORFARMA SHPK 7354.16666666667
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Loti 16 - Pancuronium bromide, 4 mg - 2 ml, Flakon/ Ampule. Tender i pėrqėnduar i realizuar nga Ministria e Shėndetėsisė, me financim nga Buxheti i Shtetit 2017 32,893 Lidhur Kontrata FLORFARMA SHPK 32850
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Loti 17 - Suxamethonium chloride, 100 mg, Flakon/ Ampule. Tender i pėrqėnduar i realizuar nga Ministria e Shėndetėsisė, me financim nga Buxheti i Shtetit 2017 10,316 Lidhur Kontrata FLORFARMA SHPK 10300
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Loti 32 - Thiopental, 1 gr, Flakon/ Ampule 63,664 Lidhur Kontrata FLORFARMA SHPK 63540
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Loti 16 - Pancuronium bromide, 4 mg - 2 ml, Flakon/ Ampule. Tender i pėrqėnduar i realizuar nga Ministria e Shėndetėsisė, me financim nga Buxheti i Shtetit 2017 32,893 Lidhur Kontrata FLORFARMA SHPK 32850
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Loti 17 - Suxamethonium chloride, 100 mg, Flakon/ Ampule. Tender i pėrqėnduar i realizuar nga Ministria e Shėndetėsisė, me financim nga Buxheti i Shtetit 2017 10,316 Lidhur Kontrata FLORFARMA SHPK 10300
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Loti 32 - Thiopental, 1 gr, Flakon/ Ampule 63,664 Lidhur Kontrata FLORFARMA SHPK 63540
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Loti 16 - Pancuronium bromide, 4 mg - 2 ml, Flakon/ Ampule. Tender i pėrqėnduar i realizuar nga Ministria e Shėndetėsisė, me financim nga Buxheti i Shtetit 2017 131,400 Lidhur Kontrata FLORFARMA SHPK 131400
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Loti 17 - Suxamethonium chloride, 100 mg, Flakon/ Ampule. Tender i pėrqėnduar i realizuar nga Ministria e Shėndetėsisė, me financim nga Buxheti i Shtetit 2017 7,416 Lidhur Kontrata FLORFARMA SHPK 7416
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Loti 32 - Thiopental, 1 gr, Flakon/ Ampule 36,182 Lidhur Kontrata FLORFARMA SHPK 36182
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Loti 32 - Thiopental, 1 gr, Flakon/ Ampule 26,475 Lidhur Kontrata FLORFARMA SHPK 26475
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje Loti 16 - Pancuronium bromide, 4 mg - 2 ml, Flakon/ Ampule; Loti 17 suxamethanium chloride; Loti 32 thiopentale. Tender i pėrqėnduar i realizuar nga Ministria e Shėndetėsisė, me financim nga Buxheti i Shtetit 2017 317,025 Lidhur Kontrata FLORFARMA SHPK 317025
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė Loti 16 - Pancuronium bromide, 4 mg - 2 ml, Flakon/ Ampule. Tender i pėrqėnduar i realizuar nga Ministria e Shėndetėsisė, me financim nga Buxheti i Shtetit 2017 32,850 Lidhur Kontrata FLORFARMA SHPK 32850
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė Loti 17 - Suxamethonium chloride, 100 mg, Flakon/ Ampule. Tender i pėrqėnduar i realizuar nga Ministria e Shėndetėsisė, me financim nga Buxheti i Shtetit 2017 10,300 Lidhur Kontrata FLORFARMA SHPK 10300
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė Loti 32 - Thiopental, 1 gr, Flakon/ Ampule 26,475 Lidhur Kontrata FLORFARMA SHPK 26475
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Loti 16 - Pancuronium bromide, 4 mg - 2 ml, Flakon/ Ampule. Tender i pėrqėnduar i realizuar nga Ministria e Shėndetėsisė, me financim nga Buxheti i Shtetit 2017 164,250 Lidhur Kontrata FLORFARMA SHPK 164250
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje B5 - Blerje barna sistemi anti-infektivė tė pėrgjithshėm, anestezi reanimacion, lėndė Kontrasti pėr CT, lėndė kontrasti pėr MRI, metabolizmi dhe trakti tretės, antineoplastike dhe immunomodulatore, pėr nevoja spitalore, ndarė nė 26 lote. Loti 13 - Calcium gluconate, 1 gr/10 ml 193,200 Lidhur Kontrata FLORFARMA SHPK 193200
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė B5 - Blerje barna sistemi anti-infektivė tė pėrgjithshėm, anestezi reanimacion, lėndė Kontrasti pėr CT, lėndė kontrasti pėr MRI, metabolizmi dhe trakti tretės, antineoplastike dhe immunomodulatore, pėr nevoja spitalore, ndarė nė 26 lote. Loti 13 - Calcium gluconate, 1 gr/10 ml 57,500 Lidhur Kontrata FLORFARMA SHPK 57500
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" B5 - Blerje barna sistemi anti-infektivė tė pėrgjithshėm, anestezi reanimacion, lėndė Kontrasti pėr CT, lėndė kontrasti pėr MRI, metabolizmi dhe trakti tretės, antineoplastike dhe immunomodulatore, pėr nevoja spitalore, ndarė nė 26 lote. Loti 13 - Calcium gluconate, 1 gr/10 ml 2,108,333 Lidhur Kontrata FLORFARMA SHPK 2108333.33333333
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė B5 - Blerje barna sistemi anti-infektivė tė pėrgjithshėm, anestezi reanimacion, lėndė Kontrasti pėr CT, lėndė kontrasti pėr MRI, metabolizmi dhe trakti tretės, antineoplastike dhe immunomodulatore, pėr nevoja spitalore, ndarė nė 26 lote. Loti 13 - Calcium gluconate, 1 gr/10 ml 185,685 Lidhur Kontrata FLORFARMA SHPK 184000