Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas institucionit tenderues

Rezultate pėrmbledhėse sipas institucionit tenderues

Nr. i institucioneve tenderuese Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
98 23 10907 20,278,077,927 8,923 13,475,557,444 12,848,732,233

Lista e tenderave

Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Mirėmbajtje e pajisjeve mjekėsore tė laboratorit Klinik Biokimik pėr nevojat e vitit 2017, e ndarė nė lote. Loti 1: Mirėmbajtje e pajisjeve Analizator prodhuesi ABX 148,570 Rishpallje me Lidhje Kontrate Biometric Albania SHPK 148570
Spitali Sarandė Spitali Sarandė Loti 5 - Blerje qumėsht dhe kos 318,070 Njoftuar Fituesi MB KURTI SHPK 299,360
Spitali Sarandė Spitali Sarandė Loti 4 - Blerje bukė gruri masive 149,040 Njoftuar Fituesi HYSI SHPK 126,684
Spitali Sarandė Spitali Sarandė Loti 3 - Blerje mish pule dhe djathė fetė 473,310 Njoftuar Fituesi MB KURTI SHPK 449,600
Spitali Sarandė Spitali Sarandė Loti 2 - Blerje, vezė, fruta, perime 282,250 Njoftuar Fituesi
Spitali Sarandė Spitali Sarandė Loti 1 - Blerje artikuj ushqimore koloniale 263,860 Njoftuar Fituesi MB KURTI SHPK 231,435
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Mirembajtje pajisje laboratorike 1,666,620 Njoftuar Fituesi Genius SHPK 1,666,000
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Mirėmbajtje e Impianistikės Spitalore 833,000 Njoftuar Fituesi CLIMACASA 800,000
Instituti i Shėndetit Publik Tiranė Instituti i Shėndetit Publik Tiranė Blerje kite dhe reagente e materiale per teknikat Taq man dhe Cobas Amplikor 8,056,500 Shpallur Procedura
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Mirėmbajtje e disa pajisjeve mjekėsore tė prodhuesit GE nė QSU Nėnė Tereza Tiranė 32,011,000 Shpallur Procedura
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Blerje pellet briket pėr nevojat e Spitalit Psikiatrik "Sadik Dinēi" Elbasan 7,989,912 Shpallur Procedura
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Krujė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Krujė Lot 3 : blerje bymet dhe veze 412,000 Shpallur Procedura
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Krujė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Krujė Lot 2: Blerje mish vici 432,250 Shpallur Procedura
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Krujė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Krujė Blerje ushqime, mish dhe bylmet per nevat spitalore 1,200,000 Shpallur Procedura
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Krujė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Krujė LOT 1 :Blerje ushqime te ndryshme 355,750 Shpallur Procedura
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Blerje Protoksid Azoti 2,000,000 Shpallur Procedura
Drejtoria e Shėndetit Publik Elbasan Drejtoria e Shėndetit Publik Elbasan Shėrbimi i ruajtjes me Roje Private 2,775,365 Shpallur Procedura
Spitali Sarandė Spitali Sarandė Shėrbimi i ruajtjes dhe sigurisė fizike me roje private tė godinave dhe e ambjenteve rrethuese tė Drejtorisė sė Shėrbimit Spitalor Sarandė 3,207,640 Njoftuar Fituesi ELNADO SHPK 2,916,558.05
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Riparim dhe mirėmbajtje automjetesh 1,666,600 Njoftuar Fituesi ALSTEZO SHPK 1648550
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Loti 1 Nystatin 785,735 Shpallur Procedura
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Loti 2 Nystatine 66,204 Shpallur Procedura
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Loti 3 Sulfamethoxazole + Trimethoprim 16,650 Shpallur Procedura
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Loti 4 Sulfamethoxazole + Trimethoprim 66,204 Shpallur Procedura
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Loti 5 Teicoplanin 872,286 Shpallur Procedura
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Loti 6 Tigecycline 18,072,341 Shpallur Procedura
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Loti 7 Cisatracurium 558,330 Shpallur Procedura
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Loti 8 Etomidate 178,092 Shpallur Procedura
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Loti 9 Fentanyl 7,794,797 Shpallur Procedura
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Loti 10 Isoflurane 5,298,739 Shpallur Procedura
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Loti 11 Na + K + Cl + Mg + P + Fe + Zn + Cu + Mn + I + F + Cr + Mo + Se + Vit.A + ?-carotin + Vit. D3 + Vit E + Vit. K1 + Vit. B1 + Vit. B2 + Pantothenic acid + Biotin + Folic acid + Vit. C + Choline 208,585 Shpallur Procedura