Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Autoritet Prokurues Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Spitali Universitar i Traumės 45 424 447,812,873 261 377,894,807 367,218,935

Lista e tenderave

Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Organizim eventi: Konferenca e III-tė e Traumės 1,237,700 Shpallur Procedura
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Furnzimi me Lėndė djegėse pėr automjete diesel (gazoil) tė SUT, pėr plotėsimin e nevojave tė fillimit tė vitit 2017. 2,560,700 Lidhur Kontrata Kastrati SHPK 2,560,700
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Shtesė kontrate: "Furnzimin me materiale mjekėsore nė SUT", pėr plotėsimin e nevojave tė fillimit tė vitit 2017 37,200 Lidhur Kontrata +Shtesė Aldosch-Farma SHPK 37,200
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Shtesė kontrate: "Furnzimin me materiale mjekėsore nė SUT", pėr plotėsimin e nevojave tė fillimit tė vitit 2017 291,819 Lidhur Kontrata +Shtesė Aldosch-Farma SHPK 291,819
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Shtesė kontrate: "Furnzimin me materiale mjekėsore nė SUT", pėr plotėsimin e nevojave tė fillimit tė vitit 2017 942,037 Lidhur Kontrata +Shtesė EUROMED SHPK & OES DISTRIMED SHPK 942,037
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Shtesė kontrate: "Furnzimin me Kite Laboratorike tė SUT", pėr plotėsimin e nevojave tė fillimit tė vitit 2017 419,750 Lidhur Kontrata +Shtesė EUROMED SHPK 419,750
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Furnizim dhe vendosje Chiller dhe AHU nė Reanimacionin e SUT 7,369,973 Lidhur Kontrata AGRI CONSTRUCTION SHPK 7,233,333
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Shtesė kontrate: Pėr Furnzimin me Medikamente Mjekėsore tė SUT, pėr plotėsimin e nevojave tė fillimit tė vitit 2017 478,140 Lidhur Kontrata +Shtesė LEKLI SHPK 398,450
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Shtesė kontrate: Pėr Furnzimin me Medikamente Mjekėsore tė SUT, pėr plotėsimin e nevojave tė fillimit tė vitit 2017 73,185 Lidhur Kontrata +Shtesė Alfarmakos SHPK 60,988
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Furnizimin e SUT-sė me Oksigjen pėr periudhėn 11 Janar 2017 deri me 11 Mars 2017 2,240,000 Lidhur Kontrata MESSER ALBAGAZ SHPK 1,866,667
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Blerje materiale mjekėsore tė ndarė nė lote pėr nevojat e SUT-sė pėr vitin 2017 - financuar nga Buxheti i Shtetit. Loti 3 - Materiale pėr Radioimazherinė 507,500 Lidhur Kontrata SAER MEDICAL SHPK 414,400
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Blerje materiale mjekėsore tė ndarė nė lote pėr nevojat e SUT-sė pėr vitin 2017 - financuar nga Buxheti i Shtetit. Loti 2 - Materiale specifike (joortopedike) pėr Neurokirurgjinė 4,666,950 Lidhur Kontrata OES Distrimed SHPK 4,650,000
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Blerje materiale mjekėsore tė ndarė nė lote pėr nevojat e SUT-sė pėr vitin 2017 - financuar nga Buxheti i Shtetit. Loti 1 - Materiale pėr Kirurgjinė Vaskulare 8,237,628 Lidhur Kontrata OES Distrimed SHPK 8,160,000
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Shtesė kontrate: Pėr furnzimin me materiale mjekėsore nė SUT, pėr plotėsimin e nevojave tė fillimit tė vitit 2017 582,050 Lidhur Kontrata +Shtesė OES Distrimed SHPK 512,413
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Shtesė kontrate: Pėr Furnizimin me materiale mjekėsore pėr kirurgjinė Vaskulare nė SUT, pėr plotėsimin e nevojave tė fillimit tė vitit 2017 732,380 Lidhur Kontrata +Shtesė OES Distrimed SHPK 639,747
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Shtesė kontrate: Pėr furnzimin me medikamente mjekėsore nė SUT, pėr plotėsimin e nevojave tė fillimit tė vitit 2017 71,600 Lidhur Kontrata +Shtesė Pharma One SHPK 71,600
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Shtesė kontrate: Pėr furnzimin me medikamente mjekėsore nė SUT, pėr plotėsimin e nevojave tė fillimit tė vitit 2017 94,920 Lidhur Kontrata +Shtesė Albanian New Farm SHPK 94,920
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Shtesė kontrate: Pėr furnzimin me materiale mjekėsore nė SUT, pėr plotėsimin e nevojave tė fillimit tė vitit 2017 1,957,350 Lidhur Kontrata +Shtesė MONTAL SHPK - BIOMETRIC ALBANIA SHPK 1,957,350
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Shtesė kontrate: Pėr furnzimin me materiale mjekėsore nė SUT, pėr plotėsimin e nevojave tė fillimit tė vitit 2017 365,050 Lidhur Kontrata +Shtesė MONTAL SHPK - BIOMETRIC ALBANIA SHPK 365,050
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Mirėmbajtje Full-Risk tė pajisjes Mjekėsore - Scanner Asteion Dual Slice "TOSHIBA" 2,835,770 Shpallur Procedura
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Kryerja e shėrbimit tė ruajtjes me roje private nė SUT 13,031,879 Shpallur Procedura
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Kryerje e shėrbimit tė ruajtjes dhe sigurisė nė SUT me roje private, pėr plotėsimin e nevojave pėr njė periudhė 2-mujore 3,530,992 Lidhur Kontrata Internacional Security Albania SHPK 3,530,992
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Blerje, prodhim "Dokumentacioni Specifik" pėr SUT - financuar nga Buxheti i Shtetit 1,208,273 Lidhur Kontrata KRISTALINA K-H SHPK 971,000
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Blerje Kite dhe Materiale pėr Aparatin e Astrupit pėr nevojat e SUT–sė pėr vitin 2014 1,116,683 Rishpallur Prokurimi
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Loti 1 - Kite, Reagente dhe Materiale pėr Laboratorin Baktereologjik dhe Laboratorin Kl-Biokimik 3,570,010 Lidhur Kontrata EUROMED SHPK 2,590,000
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Shėrbime pėr mirėmbajtjen e aparaturave mjekėsore nė SUT pėr vitin 2017 3,329,700 Rishpallur Prokurimi
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Furnizim vendosje dyer tė brendshme nė SUT 4,145,333 Lidhur Kontrata ERALD 4,087,400
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Shėrbim mirėmbajtje ashensorėsh, nė SUT pėr vitin 2017 1,249,067 Lidhur Kontrata DOPPLER -AL SHPK & DESARET COMPANY 943,200
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Shėrbimi i mirėmbajtjes se autoambulancave tė shėrbimit tė Urgjencės Ambulatore dhe SUT 1,391,710 Lidhur Kontrata ALSTEZO SHPK 1,384,100
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Mirėmbajtja e objekteve ndėrtimore 1,852,591 Lidhur Kontrata Meni SHPK 1,824,743