Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Autoritet Prokurues Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Krujė 7 18 12,743,966 13 9,017,616 10,736,206

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Krujė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Krujė Blerje Ushqime tė ndryshme (ndarė nė lote). Loti 3 - blerje bulmet dhe vezė 412000 Njoftuar Fituesi M.C Catering SHPK 366000
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Krujė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Krujė Blerje Ushqime tė ndryshme (ndarė nė lote). Loti 2 - Blerje mish vici 432250 Njoftuar Fituesi M.C Catering SHPK 344500
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Krujė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Krujė Blerje Ushqime tė ndryshme (ndarė nė lote). Loti 1 - Blerje ushqime tė ndryshme 355750 Njoftuar Fituesi M.C Catering SHPK 294700
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Krujė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Krujė Blerje Barna dhe oksigjen Mjeksor, LOT 1 :Blerje Barna Njoftuar Fituesi CFO PHARMA  2015021
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Krujė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Krujė Rikostruksion i banjove tė spitalit Krujė 1920024 Lidhur Kontrata EURO-ALB 1920024
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Krujė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Krujė Blerje ushqimesh, e ndarė nė lote - financuar nga Buxheti i shtetit. Loti 1 - Blerje artikuj ushqimor 291600 Shpallur Procedura
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Krujė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Krujė Blerje ushqimesh, e ndarė nė lote - financuar nga Buxheti i shtetit. Loti 2 - Blerje mish vici 291000 Shpallur Procedura
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Krujė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Krujė Blerje ushqimesh, e ndarė nė lote - financuar nga Buxheti i shtetit. Loti 3 - Blerje bylmet dhe vezė 374800 Shpallur Procedura
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Krujė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Krujė Blerje ushqimesh, e ndarė nė lote - financuar nga Buxheti i shtetit. Loti 4 - Blerje bukė gruri 150000 Shpallur Procedura
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Krujė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Krujė Blerje Medikamente 2633657 Lidhur Kontrata CFO PHARMA  2633657
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Krujė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Krujė Blerje materiale mjekimi te pergjithshme, konsumabel dhe kirurgjikale per nevojat e sherbimit spitalor Kruje 576570 Rishpallje me Lidhje Kontrate GREEMED SHPK 534760
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Krujė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Krujė Blerje materiale mjekimi te pergjithshme, konsumabel dhe kirurgjikale per nevojat e sherbimit spitalor Kruje 565820 Rishpallje me Lidhje Kontrate EUROMED SHPK 536632
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Krujė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Krujė Blerje ushqimesh, e ndarė nė lote- Loti 1 - Blerje artikuj ushqimorė 375000 Njoftuar Fituesi M.C Catering SHPK 362775
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Krujė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Krujė Blerje ushqimesh, e ndarė nė lote- Loti 2 - Blerje mish vici 500000 Njoftuar Fituesi M.C Catering SHPK 496125
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Krujė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Krujė Blerje ushqimesh, e ndarė nė lote- Loti 3 - Blerje bylmet dhe vezė 500000 Njoftuar Fituesi M.C Catering SHPK 493300
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Krujė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Krujė Blerje ushqimesh, e ndarė nė lote- Loti 4 - Blerje bukė gruri 166666 Njoftuar Fituesi M.C Catering SHPK 160000
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Krujė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Krujė Blerje barnash 2618950 Shpallur Procedura
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Krujė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Krujė Blerje Materiale Mjekimi 579879 Njoftuar Fituesi PHARMA PLUS 578712
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës, mbështetet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.