Open Procurement Albania

Zgjerimi i rrugës Elbasan- Qafë- Thanë (Faza VI)

Autoritet Prokurues Autoriteti Rrugor Shqiptar
Institucioni Prokurues Autoriteti Rrugor Shqiptar
Objekti i Tenderit Zgjerimi i rrugës Elbasan- Qafë- Thanë (Faza VI)
Burimi i financimit: Buxheti i Shtetit
Nr. Reference REF-99897-04-02-2024
Vlera / Fondi Limit 2 488 938 322,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures E hapur, mbi kufirin e lartë monetar
Statusi i Tenderit Shpallur Procedura
Data e Njoftimit te Tenderit 03-04-2024
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 08-05-2024
Data e mbajtjes se tenderit 08-05-2024
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 24 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Preventiv
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Anulimi i Tenderit
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim "
  Raporti Hidrologjik
  Detaje Sinjalistike
  Planimetria e Sinjalistikes
  Plani i Piketimit
  Topografia
  Grafiku i Punimeve
  Raporti Topografik
  Profile Terthore
  Profile TIP
  Profili Gjeologjik
  Profile Gjatesore
  Horografia
  Vepra Arti
  Specifikime Teknike, Anekse
  Pershkrimi Gjeologo-Litologjik

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data