Open Procurement Albania

Vjelje, mbledhje, grumbullim dhe shitjen e bimëve mjekësore eterovajore dhe tanifere natyrore

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Korçë
Objekti i ankandit Vjeljen, mbledhjen, grumbullimin dhe shitjen e bimëve mjekësore eterovajore dhe tanifere natyrore - Gjethe Hithre; 1000 fletshi; Zhumbricë; Mjedër; Gjethe Ferre; Mollë e Egër; Dëllinjë e Kuqe; Dëllinjë e Zezë; Trëndafil i Egër; Shtogu.
Nr. Reference
Vlera fillestare Leke 246,150
Lloji i Procedures Procedure e hapur
Statusi i Ankandit Njoftuar fituesi
Data e shpalljes se ankandit ne buletin 20-08-2018
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 17-09-2018
Data e mbajtjes se ankandit 17-09-2018
Nr. i Operatoreve Konkurues 1
Operatore Konkurues AlbKalustyan SHPK & AlbDukros Tepelena
Operator Ekonomik Kontraktues
 • L42222506G -L39308501E
 • AlbKalustyan & " ALB-DUCROS TEPELENA"
 • Vlera fituese Leke
  Data e shpalljes se fituesit
  Data e lidhjes se kontrates
  Arsyeja e Anulimit
  Vendi i ankandit Bashkia Korçë
  Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data