Open Procurement Albania

Shitja e lëndës drusore trupa dhe lëndë ndërtimi - Loti 3: Polis, Lloji drusor Ah, 120 m3 Trupa dhe 20 m3 lende Ndertimi

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Librazhd
Objekti i ankandit Shitja e lëndës drusore trupa dhe lëndë ndërtimi - Loti 3: Polis, Lloji drusor Ah, 120 m3 Trupa dhe 20 m3 lende Ndertimi
Nr. Reference
Vlera fillestare Leke 1,024,000
Lloji i Procedures Procedure e hapur
Statusi i Ankandit Njoftuar fituesi
Data e shpalljes se ankandit ne buletin 08-06-2020
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 29-06-2020
Data e mbajtjes se ankandit 29-06-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues Naim Skodi
Operator Ekonomik Kontraktues
 • L07709602F
 • Naim Skodi
 • Vlera fituese Leke 1,025,000
  Data e shpalljes se fituesit 06-07-2020
  Data e lidhjes se kontrates
  Arsyeja e Anulimit
  Vendi i ankandit Bashkia Librazhd
  Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data