Open Procurement Albania

Loti 1: Shitje e fondit te bimeve mjekesore, tanifere e eterovajore natyrore dhe prodhimet e dyta pyjore, M.Shpirag M.Plashnikut, Fletë Sherebeli

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Berat
Objekti i ankandit Loti 1: Shitje e fondit te bimeve mjekesore, tanifere e eterovajore natyrore dhe prodhimet e dyta pyjore, M.Shpirag M.Plashnikut, Fletë Sherebeli
Nr. Reference
Vlera fillestare Leke 11,400
Lloji i Procedures Procedure e hapur
Statusi i Ankandit Ankand i shpallur
Data e shpalljes se ankandit ne buletin 06-07-2020
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 27-07-2020
Data e mbajtjes se ankandit 27-07-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Vlera fituese Leke
  Data e shpalljes se fituesit
  Data e lidhjes se kontrates
  Arsyeja e Anulimit
  Vendi i ankandit Bashkia Berat
  Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data