Open Procurement Albania

Loti V: “Vjelja dhe grumbullimi i bimëve mjeksore, tanifere e eterovajore dhe prodhimet e dyta pyjore”

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Librazhd
Objekti i ankandit Bimët mjeksore tanifere e eterovajore dhe prodhimet e dyta pyjore që do të vilen e grumbullohen, ndodhen në ekonomitë pyjore Çermenikë, FushëGurrë, Kostenjë, Neshtë-Prevall, Klenjë-2, Prodan, Dardhë-Xhyrë, Vehçan, Librazhd, Polis dhe ekonominë kullosore Mal-Plak. Vlera 40400
Nr. Reference
Vlera fillestare Leke 40,400
Lloji i Procedures Procedure e hapur
Statusi i Ankandit Ankand i shpallur
Data e shpalljes se ankandit ne buletin 17-05-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes se ankandit 08-06-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Vlera fituese Leke
  Data e shpalljes se fituesit
  Data e lidhjes se kontrates
  Arsyeja e Anulimit
  Vendi i ankandit BASHKIA LIBRAZHD
  Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data