Open Procurement Albania

“Shfrytezimi i parcelave 23a dhe 23b te Ekonomise Pyjore "Papadhi Çipin Bolenë", me perje rrah për furnizimin me dru zjarri të komunitetit dhe të shkollave të Njësisë Administrative Horë Vranisht”, sasia qe do te pritet 631 m³

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Himarë
Objekti i ankandit “Shfrytezimi i parcelave 23a dhe 23b te Ekonomise Pyjore "Papadhi Çipin Bolenë", me perje rrah për furnizimin me dru zjarri të komunitetit dhe të shkollave të Njësisë Administrative Horë Vranisht”, sasia qe do te pritet 631 m³, Vlera fillestare : 315.500
Nr. Reference
Vlera fillestare Leke 315,500
Lloji i Procedures Procedure e hapur
Statusi i Ankandit Ankand i shpallur
Data e shpalljes se ankandit ne buletin 28-06-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes se ankandit 19-07-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Vlera fituese Leke
  Data e shpalljes se fituesit
  Data e lidhjes se kontrates
  Arsyeja e Anulimit
  Vendi i ankandit Bashkia Himarë
  Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data