Open Procurement Albania

“Shitje pasuri e shoqerise nr 13/51 truall dhe objekte ndertimore ne zone le 2441 Cerrik

Autoritet Prokurues Petrol Alba sh.a
Objekti i ankandit “Shitje pasuri e shoqerise nr 13/51 truall dhe objekte ndertimore ne zone le 2441 Cerrik. Vlera fillestare : 14,237,991.8 (katermbedhjete milion e dyqind e tridhjete e shtate mije e nenteqind e nentedhjete e nje ) leke pa TVSH .
Nr. Reference
Vlera fillestare Leke 14,238,000
Lloji i Procedures Procedure e hapur
Statusi i Ankandit Ankand i shpallur
Data e shpalljes se ankandit ne buletin 20-12-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes se ankandit 11-01-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Vlera fituese Leke
  Data e shpalljes se fituesit
  Data e lidhjes se kontrates
  Arsyeja e Anulimit
  Vendi i ankandit PETROL ALBA SHA
  Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data