Open Procurement Albania

Loti i tretë: Shitje e prodhimeve të dyta jopyjore (Kërpurdhave Boronice Manaferra). Me nje sasi prej 100 kv me vlere totale (çmim fillestar) 170 000 leke pa TVSH.

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Fushë-Arrëz
Objekti i ankandit Shitje e prodhimeve të dyta jopyjore, Kërpurdhave, Frutave të Boronicës Dëllinjes së kuqe, Gështenjes dhe Manaferrave.
Loti i tretë: Shitje e prodhimeve të dyta jopyjore. Me nje sasi prej 100 kv me vlere totale (çmim fillestar) 170 000 leke pa TVSH.
Nr. Reference
Vlera fillestare Leke 170,000
Lloji i Procedures Procedure e hapur
Statusi i Ankandit Ankand i shpallur
Data e shpalljes se ankandit ne buletin 19-07-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 31-08-2021
Data e mbajtjes se ankandit 31-08-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Vlera fituese Leke
  Data e shpalljes se fituesit
  Data e lidhjes se kontrates
  Arsyeja e Anulimit Mungesë të ofertave.
  Vendi i ankandit Bashkia Fushë-Arrëz
  Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data