Open Procurement Albania

Vjelje dhe grumbullim i prodhimeve të dyta medicinale etero-vajore si : Timus Capitatus (Thundra), Rigon, sherebel murriz dhe Trumëz

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Selenicë
Objekti i ankandit Vjelje dhe grumbullim i prodhimeve të dyta medicinale etero-vajore si : Timus Capitatus (Thundra), Rigon, sherebel murriz dhe Trumëz
Nr. Reference
Vlera fillestare Leke 147,000
Lloji i Procedures Procedure e hapur
Statusi i Ankandit Ankand i shpallur
Data e shpalljes se ankandit ne buletin 19-07-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 12-08-2021
Data e mbajtjes se ankandit 12-08-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Vlera fituese Leke
  Data e shpalljes se fituesit
  Data e lidhjes se kontrates
  Arsyeja e Anulimit
  Vendi i ankandit Bashkia Selenicë
  Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data