Open Procurement Albania

Loti II Xine

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Rrogozhinë
Objekti i ankandit Vjelje dhe grumbullim i prodhimeve të dyta eterovajore, Boce pishe mesdhetare,Xine,Mersine,Dafine,Bime Mjeksore dhe Urth. Vlera 16.000 leke
Nr. Reference
Vlera fillestare Leke 16,000
Lloji i Procedures Procedure e hapur
Statusi i Ankandit Lidhur kontrata
Data e shpalljes se ankandit ne buletin 27-09-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes se ankandit 18-10-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues Fiore Culture Cullhaj shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • K33308203M
 • FIORI CULTURA CULLHAJ
 • Vlera fituese Leke 16,000
  Data e shpalljes se fituesit 08-11-2021
  Data e lidhjes se kontrates 15-11-2021
  Arsyeja e Anulimit
  Vendi i ankandit Bashkia Rrogozhine
  Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data