Open Procurement Albania

Loti V Urth

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Rrogozhinë
Objekti i ankandit Vjelje dhe grumbullim i prodhimeve të dyta eterovajore, Boce pishe mesdhetare,Xine,Mersine,Dafine ,Bime Mjeksore dhe Urth. Vlera 7500 leke
Nr. Reference
Vlera fillestare Leke 7,500
Lloji i Procedures Procedure e hapur
Statusi i Ankandit Ankand i shpallur
Data e shpalljes se ankandit ne buletin 27-09-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes se ankandit 18-10-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Vlera fituese Leke
  Data e shpalljes se fituesit
  Data e lidhjes se kontrates
  Arsyeja e Anulimit
  Vendi i ankandit Bashkia Rrogozhine
  Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data