Open Procurement Albania

Loti 5 :Vjelja dhe grumbullimi i bimeve MTE – Ek .Pyjore Leproj

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Kukës
Objekti i ankandit Vjelja dhe grumbullimi i bimëve mjeksore, tanifere e eterovajore.
Përshkrim i shkurtër i objektit të shitjes: Bimët mjeksore, tanifere e eterovajore që do të vilen dhe grumbullohen, ndodhen në ekonomitë pyjore, Arren, Bicaj - Kolosjan, Bushtrice, Surroj, Leproj, Mamez - Kalimash, Terthore e Lumes.

Loti 5 :Vjelja dhe grumbullimi i bimeve MTE – Ek .Pyjore Leproj .
Nr. Reference
Vlera fillestare Leke 52,500
Lloji i Procedures Procedure e hapur
Statusi i Ankandit Ankand i shpallur
Data e shpalljes se ankandit ne buletin 27-09-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes se ankandit 18-10-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Vlera fituese Leke
  Data e shpalljes se fituesit
  Data e lidhjes se kontrates
  Arsyeja e Anulimit
  Vendi i ankandit Bashkia Kukës
  Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data