Open Procurement Albania

Loti 1 - Vjelje dhe grumbullim i prodhimeve te dyta pyjore (degëza të gjelbërta mare), sasia 50 kv.

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Peqin
Objekti i ankandit Loti 1 - Vjelje dhe grumbullim i prodhimeve te dyta pyjore (degëza të gjelbërta mare), sasia 50 kv. Vlera fillestare 5000 (pesëmijë) lekë
Nr. Reference
Vlera fillestare Leke 5,000
Lloji i Procedures
Statusi i Ankandit Lidhur kontrata
Data e shpalljes se ankandit ne buletin 25-10-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 15-11-2021
Data e mbajtjes se ankandit 15-11-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues 1
Operatore Konkurues 1. Fiori – Cultura Cullhaj sh.p.k
Operator Ekonomik Kontraktues
 • K33308203M
 • FIORI CULTURA CULLHAJ
 • Vlera fituese Leke 5,000
  Data e shpalljes se fituesit
  Data e lidhjes se kontrates 07-12-2021
  Arsyeja e Anulimit
  Vendi i ankandit Bashkia Peqin
  Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data