Open Procurement Albania

Shitje e fondit te bimeve mjekesore, tanifere e eterovajore natyrore dhe prodhimet e dyta pyjore Ekonomia Pyjore -Hija e Roshnikut 71a dhe 72a.

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Berat
Objekti i ankandit Shitje e fondit te bimeve mjekesore, tanifere e eterovajore natyrore dhe prodhimet e dyta pyjore Ekonomia Pyjore -Hija e Roshnikut 71a dhe 72a. Vlera fillestare: është 23000 lekë
Nr. Reference
Vlera fillestare Leke 23,000
Lloji i Procedures
Statusi i Ankandit Ankand i shpallur
Data e shpalljes se ankandit ne buletin 13-12-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes se ankandit 06-01-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Vlera fituese Leke
  Data e shpalljes se fituesit
  Data e lidhjes se kontrates
  Arsyeja e Anulimit
  Vendi i ankandit Bashkia Berat
  Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data