Open Procurement Albania

"Shitje e skrapit dhe vajit të KESH sh.a"

Autoritet Prokurues Sh.A Korporata Elektroenergjitike Shqiptare Tirane
Objekti i ankandit "Shitje e skrapit dhe vajit të KESH sh.a"
Nr. Reference 1
Vlera fillestare Leke 15,557,400
Lloji i Procedures
Statusi i Ankandit Ankand i shpallur
Data e shpalljes se ankandit ne buletin 19-04-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 12-05-2022
Data e mbajtjes se ankandit 12-05-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Vlera fituese Leke
  Data e shpalljes se fituesit
  Data e lidhjes se kontrates
  Arsyeja e Anulimit
  Vendi i ankandit Korporata Elektroenrgjitike Shqiptare sh.a
  Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data