Open Procurement Albania

Loti 2 “Vjelja dhe grumbullimi i bimëve mjeksore, tanifere e eterovajore dhe prodhimet e dyta pyjore”

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Librazhd
Objekti i ankandit Loti 2“Vjelja dhe grumbullimi i bimëve mjeksore, tanifere e eterovajore dhe prodhimet e dyta pyjore”
Nr. Reference
Vlera fillestare Leke 100,610
Lloji i Procedures Procedure e hapur
Statusi i Ankandit Njoftuar fituesi
Data e shpalljes se ankandit ne buletin 18-04-2023
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 11-05-2023
Data e mbajtjes se ankandit 11-05-2023
Nr. i Operatoreve Konkurues 1
Operatore Konkurues 1.“Sinani” shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Vlera fituese Leke
  Data e shpalljes se fituesit 05-06-2023
  Data e lidhjes se kontrates
  Arsyeja e Anulimit
  Vendi i ankandit Ish Drejtoria Shërbimit Pyjor Librazhd (Kati i parë)
  Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data