Open Procurement Albania

“Shitjen e fondit te bimeve mjekesore, tanifere e eterovajore natyrore dhe prodhimet e dyta pyjore”.

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Berat
Objekti i ankandit Drejtoria e Bujqësisë, Administrimit të Pyjeve, Ujrave dhe Shërbimit Vetetinar Bashkia Berat do të shesë në ankand fondin e bimeve mjeksore, tanifere, eterovajore natyrore dhe prodhimeve të dyta pyjore që do të vilen dhe grumbullohen në teritorin e Bashkisë Berat.
Nr. Reference
Vlera fillestare Leke 40,210
Lloji i Procedures Procedure e hapur
Statusi i Ankandit Ankand i shpallur
Data e shpalljes se ankandit ne buletin 03-04-2023
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 28-04-2023
Data e mbajtjes se ankandit 28-04-2023
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Vlera fituese Leke
  Data e shpalljes se fituesit
  Data e lidhjes se kontrates
  Arsyeja e Anulimit
  Vendi i ankandit Zyrat e Drejtorise se Bujqesise, Administrimit te Pyjeve, Ujrave dhe Sherbimit Vetetinar
  Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data